Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez miért van? (terhességi...

Ez miért van? (terhességi teszt, képpel) Bajt jelent?

Figyelt kérdés

7+1 hetes babás vagyok ma, kb másfél, két héttel ezelőtt csináltam az utolsó tesztemet, akkor nagyon nagyon erős lett a tesztcsík. Ma csináltam egyet kiváncsiságból, mert nincsenek nagyon tüneteim, és aggódom picit, első baba :)

Nem lett olyan erős, mint legutóbb. Ez mitől lehet? Bajt jelent?

[link]

[link]



2012. máj. 18. 14:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A fenti teszt a másfél héttel ezelőtti, a 2. pedig a mai.
2012. máj. 18. 14:14
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem az alsó erősebbnek tűnik. nincs ezzel semmi gond, ne aggódj. Orvosnál voltál már?
2012. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Pecsételsz? Görcseid vannak? Hirtelen elmúltak a "tünetek"?

Ha egyik sem,akkor NINCS BAJ!!!


Egy terhesség nem a "tünetek" fennállása miatt lesz terhesség! Nekem egyikkel sem volt egy terhességi jelem sem,kivéve,hogy nem jött meg,majd a 8. héttől megnőttek a ciciim.


Ne stesszelj,jól van a babó!!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv: 3lányos

2012. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen, voltam orvosnál 6 hetesen, akkor dobogott már a szíve!

Akkor azon a héten hányingeres voltam egész nap, de csak 4 napig tartott a rosszullét, azóta semmi bajom, csak a mellfájdalom maradt meg.

Megpróbálok nem aggódni, csak olyan hosszú az idő, mire a 12. heti UH-ra megyek. De fő a pozitív gondolkodás!!!! Igazatok van! :)

2012. máj. 18. 14:21
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nincs semmi baj! Én észre sem vettem volna, hogy terhes vagyok, ha nem marad el a mensim. Semmi tünetem nem volt, nem voltam rosszul, hányinger se volt... Örülj neki! Más végighányja a terhességét. Hosszabb lesz a várakozás a 18. heti ultrahang, és a 30. heti között! Közel 3 hónap! Ez azért tényleg sok, menjen az ember magánrendelésre, ha tudni akarja, megfelelően fejlődik-e a babája, minden rendben van-e. Persze ha(mint ahogyan már írták is) nem görcsölsz, nem vérzel, akkor nem lehet baj.
2012. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is az alsó erősebb mint a felső. Nincs semmi baj. :)
2012. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
mert a hcg pár hét után eltűnik. csak az elején mutatja ki a házi terhes teszt. ha tudod, hogy terhes vagy és már a szívhang is megvolt, akkor minek kell újabb teszt?
2012. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Én ezt nem értem, ha már dobogott a pici szíve, minden rendben van, akkor mi a fenének tesztelgetsz? Sose értettem, azt sem, hogy ha egyszer egy teszt pozitív, akkor minek még 5-6 tesztet ellőni?! Örülj neki, hogy van neked és ne agyalj hülyeségeken!
2012. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyon boldog vagyok, hogy van, csak annyi rémtörténetet lehet sajnos olvasni :( Első babánk, akire sokat vártunk, és aggódom érte!

Volt még itthon teszt, ezért gondoltam megcsinálom, úgysem kell egy jó ideig. Tüneteim nincsenek nagyon, nem látszik még a hasamon, nem érzem mozogni még jó sokáig, és ilyenkor olyan soknak tűnik 6 hét a következő ultrahangig.

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. máj. 18. 14:59
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen jók a csíkok. Nekem az elmúlt 14 hétben egyetlen egyszer volt, hogy nem bírtam felkelni az ágyból, annyira forgott a világ, de egy kocka csoki helyretett és azóta sem volt semmi jele annak, hogy babás vagyok a menszesz kimaradását kivéve. Meg, hogy nem eszem fokhagymás dolgokat, pedig ezelőtt kb mindent azzal ettem. Ez van. :) Majd neked is kialakulnak a saját kis különbejáratú tüneteid, kívánósság, itt fáj, ott fáj, álmok, stb, de ezek mind együtt járnak a dologgal. A lényeg, hogy vigyázz magatokra. A 12. heti UH pedig nincs messze, már nem egész 3 hét és itt van. Vegyél egy jó kis könyvet és hamar elmegy az idő!

Gratulálok és szép babavárást!

2012. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!