Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez miért van? (terhességi...

Ez miért van? (terhességi teszt, képpel) Bajt jelent?

Figyelt kérdés

7+1 hetes babás vagyok ma, kb másfél, két héttel ezelőtt csináltam az utolsó tesztemet, akkor nagyon nagyon erős lett a tesztcsík. Ma csináltam egyet kiváncsiságból, mert nincsenek nagyon tüneteim, és aggódom picit, első baba :)

Nem lett olyan erős, mint legutóbb. Ez mitől lehet? Bajt jelent?

[link]

[link]



2012. máj. 18. 14:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Utolsó. Írta a kérdező, hogy 7+1 napos. Akkor nem 3 hét múlva lesz neki 12.heti Uh, hanem 5.

Kérdező: mintha a saját történetemet olvasnám a soraidból!!! :) Én is teljesen ilyen voltam/vagyok, illetve már csak néha jönnek elő a hülye gondolatok, és nekem is van még 1 tesztem, azt még ellövöm 12.heti uh elött, amire jövöhéten megyek.

Nincs semmi baja a babádnak, nyugodj meg, de ha nagyon aggódsz, valamilyen indokkal keresd fel a dokid vagy stk-t, pl hogy eléggé görcsölgetsz, a tüneteid elmultak, nézzen meg Uh-n, mert jobb, mintha egyfolytában aggódnál. Én aztán tudom.

Minden jót neketek!

10+5 napos kismama.

2012. máj. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Tegnap este elmentem egy magán Uh-ra. :) A babám 1,03 cm, és láttam, hallottam a szivecskéjét, ahogy dobog :)))

Olyan boldog vagyok, és végre megnyugodtam!

Tünet nélkül is jól van a kisbabám!!! :)

Kedves Utolsó! Akkor nem vagyok egyedül! Gratulálok a babádhoz! :))

2012. máj. 19. 08:22
 13/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok! És nagyon nagyon sok boldogságot Neked! Kevesebbet stresszelj! Én is nagyon stresszes kismama voltam, mert volt egy vetélésem is, de ennyire talán nem. Nekem is pont ilyen terhességi tesztem volt, és sokkal halványabb csíkokkal, és lám benn alszik a kiságyában a két hós babám. A csík az mindenképpen csík. Amúgy én nem látok különbséget a két csík között.
2012. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Most már megnyugodtam, köszönöm! Csak amiatt izgultam, hogy volt hányinger, és most már nincs, se hányinger, se semmi ilyesmi.

Azt mondta az orvos, aki megvizsgált, hogy valószínű hamar hozzászokott a szervezetem a hormonokhoz, pár napig rosszult voltam, és aztán elmúlt :)

De már megnyugodtam, hogy nem baj ha nincs tünet, ugyanúgy fejlődik tovább :)

Megfogadom a tanácsot is, veszek egy könyvet, és ebben a szép időben kiülök olvasgatni! :)

Köszönöm Nektek!!!

2012. máj. 19. 08:47
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!én is pont igy voltam mint te és most alszik a 3hetes picur:) Nincs semmi baj.

sok boldogságot:)

2012. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!! :)

Gratulálok Neked! :)) Remélem nálam is minden rendben fog menni! :)

2012. máj. 20. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!