Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig ajanlatos a sex? En a...

Meddig ajanlatos a sex? En a 33. hetben jarok de mar elhataroztuk hogy szunetelunk szules utanig.

Figyelt kérdés
mar a 33.het tajan is beindithatja a szulest?vagy csak a legvegen?van valakinek tapasztalata sex, koraszules teren?
2009. jún. 27. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a 33.hétben még lehet "bújni"!!!

Ne vond meg a párodtól,mert még úgy is hosszú lesz a böjt.

Szülés után kb 4 hétig nem biztos ,hogy jól fog esni neked,még lehet tovább is,mert fáradt leszel,és az elején nem biztos ,hogy kívánni fogod.A párod viszont annál inkább.Meglátja a csupasz melled szoptatáskor,és legszívesebben rád ugrana...

2009. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az orvos nem mond mást, nyugodtan lehet szexelni.

mi az utolsó napig csináltuk :) persze alkalmazkodni kell a megváltozott feltételekhez :)

2009. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia!Mi a 36.hétig szeretkeztünk rendesen.Most vagyok a 37.hétben már nem szeretnénk kockáztatni.De persze nem mondunk le rendesen a sexről,van más megoldás is:)
2009. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Holnap töltöm a 37 hetet, ma még volt sex:), amíg nem mondja a doki, hogy nem lehet, addig lesz is szerintem. Utána úgyis hosszú lesz az a 6 hét:(

Csak akkor indíthatja be, ha már amúgy is készülődik kifelé.

2009. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem önkéntes alapon nem kell cölibátust fogadni. A doki szól, ha már nem lehet szeretkezni. Hidd el, ha a szex önmagában tényleg olyan könnyen beindítaná a szülést, akkor több lenne a koraszülött baba, mint az időre született, a túlhordás fogalma meg nem is létezne, mert szinte az összes túlhordásos kismama először a szexszel próbálkozik szülésmegindításként, de általában eredménytelenül.

Mi végig szeretkeztük az egész terhességet, a végén még aktívabbak voltunk, mert folyamatosan az járt a fejünkben, hogy ki kell használni amíg lehet, mert szülés után hetekig tényleg nem lehet. Időre szültem egy teljesen egészséges kisfiút. A szülés reggelén még a méhszájam is teljesen zárt volt, szóval azt sem nyitotta.

2009. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!