Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri kórházban megéri videót...

Győri kórházban megéri videót kérni?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek genetikai UH-ra (2D) eleinte képet akartam csak, de mondták, hogy videót is lehet kérni, és arról azt a képet hivattatnám elő amit akarok, de van értelme? Meddig tart ez az UH? Kell vinni CD-t DVD-t vagy ők adnak valamit? Jól hallottam, hogy 1500Ft? 20hetes leszek

2012. máj. 21. 13:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes...:S

A genetikai uh nekem 5 percig tartott, és olyan bolond volt az orvos, ha nem tudtuk volna a nemét (amnio.m volt) meg sem mertem volna kérdezni.

Képet kérhetsz, de video-t, csak ha maszekba mész 4D-re.

A kórházban 10 ezer, kb 20 perc, plusz ha képet kérsz 500 ft.

2012. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

...25 hkm

( ez előbb lemaradt :)

2012. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi nekem a multkor egy tök rendes doki volt és akkor kb 10perc volt a vizsgálat mindent megmutatott elmagyarázott, de sajna a nemét nem látta:-(

Elötte viszont egy vörös nő volt na az aztán nem volt semmi kb 2perc alatt végzett én szinte semmit nem láttam, pedig 10+5hetes voltam...

Akarunk menni 4D-re de csak a 24.hét körül és még nem tudtam eldönteni, hogy hová...

2012. máj. 21. 14:16
 4/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, vagy a kórházba, vagy a Kyncs-be menj 4D-re, oda érdemes csak, máshová nem....

25 hkm


Én 2 hét múlva megyek a Kyncs-be 4D-re :)

2012. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi majd megírhatnád a véleményedet, mert a kórházi gépről nem sok jót hallottam... Meg parázok hogy a vörös nőszemély lesz ott:-S Amúgy én a Tiasonról hallottam még jókat, nem tudom hogy a Kyncs melyik vagy merre van, de utána nézek:-)
2012. máj. 21. 15:19
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!


A kórházban nem érdemes, Én oda csak a kötelező UH-ra járok. Voltam 2 hete a 18hetes genetikai UH-n, velem a szonográfus és a doki is rendes volt, sőt a doki rákérdezett hogy szeretném-e tudni a nemét. Mondom természetesen :) És mondta h kisfiú :)

Embere válogatja.


A KYNCS-be csináltattam aDown-kór szűrést, nagyon jó gépük van. Náluk 15e egy 4D babamozi. Én oda megyek.


20hkm

2012. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A Tiason-ba dolgozik a vörös hajú nőszemély, a Kyncsbe pedig a világ legjobb szonográfusa a Maca XD.
2012. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez jó kedves utolsó!! Mi a párommal ugyan ezen a véleményen vagyunk!:) szerintem nem érdemes most dvd t kérnetek! viszont ha mentek 4D s uh ra, akkor egyértelmű hogy a Kyncs! ugyan abban az árban van mint a kórházi, de sokkal jobb minőségű, és ott teljesen máshogy állnak az emberhez. mi a 26.héten voltunk és gyönyörű felvételek készültek!:)

boldog babavárást!:)

2012. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Mi a Kyncsben voltunk, nagyon elégedetten jöttünk el, mindent megnéztek rajta szépen. Az sztk-ban a Mika Péter volt a 18. hetesen, de az egész olyan futószalagszerű volt. A nemét nem tudta 100% megmondani, meg arra is úgy kellett rákérdezni külön. A Bem térinél, ha nem úgy van fordulva a baba, akkor kidobtad a vizsgálat árát, a Kyncsben, ilyenkor elküldenek sétálni, hogy felébredjen,és utána meg folytatják az uh felvételt a cd-re. Képet is lehet kérni ott helyben a Kyncsben 500 Ft-ért, de ezt utólag ti is elő tudjátok hívatni valahol. Mi is így csináltuk. A kórházban a 18. hetesen szintén 500 Ft-ot fizettünk egy képért, amin szinte semmi nem látszik, azt is úgy kattintotta az orvos, hogy találom, hogy ennél jobbat nem tud. Meg nem is akart szerintem. A 12. hetesen ingyen kaptunk egyet a szonogr. nőtől, mert azt mondta ez a kép annyira rossz, hogy nem kér érte pénzt, de még azon is jobban kivehető kislányunk.

Szóval, ha már 15.000 Ft-ot kiadsz, akkor menj a Kyncsbe!


31. hkm

2012. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Most már a kórházban is 15.000 Ft lett a 4D.
2012. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!