Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri kórházban megéri videót...

Győri kórházban megéri videót kérni?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek genetikai UH-ra (2D) eleinte képet akartam csak, de mondták, hogy videót is lehet kérni, és arról azt a képet hivattatnám elő amit akarok, de van értelme? Meddig tart ez az UH? Kell vinni CD-t DVD-t vagy ők adnak valamit? Jól hallottam, hogy 1500Ft? 20hetes leszek

2012. máj. 21. 13:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, a Kyncsbe mennyivel elöbb kell időpontot kérni? Ez a Corvin úti? Csak hétköznap van UH? Tud valaki telefonszámot adni hozzájuk? A 15 000Ft-ba benne van a CD vagy nekem kell vinni?

Bocsi a sok kérdésért, de ennyi pénzért már tényleg jó felvételt akorok és remélem hogy a pici is úgy akarja majd:-)

2012. máj. 22. 11:31
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja és még egy ott kell fizetni vagy hol kell csekket kérni?
2012. máj. 22. 11:32
 13/16 anonim ***** válasza:

A kórházban 10 ezer, legalábbis 2 hónapja annyi volt, előszőr felvitték 15 ezerre, de visszavették.

A Bem tér-ről annyit, hogy pénzkidobás, megállapította a nő, hogy kisfiú, teljes bizonyossággal, még meg is mutatta a fütyijét...

Másnap a kórházban már kislány volt :)

Azóta is kislány, ez már 1000 % :)

2012. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96/526-813 30/950 1510 ezek a telszámok! nem nem kell vinni semmit. helyben fizetsz rendesen igen a corvin utca. van szombaton is rendelés. érdemes korán egyeztetni időpontot, nekünk 2 hetet kellet várni! remélem tudtam segíteni
2012. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az SZTK-ban a 18hetesen engem is Mika Péter vizsgált, több mint 10percig, és magától megmondta, hogy kisfiú lesz, mert egyértelműen látja a fütyit.

Egyébként igen, kidobálják a kismamákat onnan, mert az nem arról szól h nézegesd ott a picidet. MEgméri amit meg kell, kiállít egy genetikai uh eredményt, és mehetsz. Nyilván ezért éri meg magán dokihoz járni, ott ha már fizetsz, annyit nézegeted szinte amennyit akarod :)

2012. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a telószámot a 24.hétre tervezzük, de akkor jövő héten kérek időpontot biztos ami biztos 3héttel előre csak tudnak időpontot adni:-)
2012. máj. 22. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!