Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy oldja meg az esti...

Ki hogy oldja meg az esti fürdetést, vacsit, szoptatást, akinél van egy 4 éves és egy picurka? Oviba járás stb. Milyen egy napotok?

Figyelt kérdés
Apukára szerencsére számíthatok!
2012. máj. 23. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk van egy 4éves, egy 2éves és egy 3hónapos.

Este a pici fürdik legelőször fél8kor, apa fürdeti, én előkészítem a pizsamáját, hálózsákját, és még a két nagyét is odakészítem, majd a pici kajáját csinálom meg, mert ő tápis. A kiskádból a vizet már rögtön a nagykádba öntöm, engedek még melegvizet- még apa megtörli, öltözteti a picit, szóval megcsinálom a nagyok fürdővizét. Ha a pici kész van átveszem, megetetem, ekkor apa viszi a két nagyot lefürdti őket, fogmosás... stb. majd kiveszi egyesével őket, pizsiben még kijönnek a nappaliba, ekkor én általában végzek a picivel, illetve a pici a vacsival. Beviszem őt az ágyikójába, kap egy puszit és már alszik is. A két nagy kb elkészül addigra, és akkor őket is átveszem, lefektetem őket, mese-puszi, villanyoltás- fél9kor mindhárom már alszik. :)

Van, hogy a pici kicsit tovább eszeget- meg néha még be is rotyizik, akkor vele kicsivel több idő megy el, ekkor apa olvas mesét... de ugyanúgy fél 9kor már alszik mind a 3.


:)

Szerencsére mindhárom nagyon jó alvó, a legkisebb is egész éjjel alszik, már két hónapja.

2012. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szavad sem lehet:)
2012. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
:)) Nincs is! :)
2012. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!