Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam dokinál és már nem...

Bárd icintia kérdése:

Voltam dokinál és már nem láttott semmit nagyon szomorú vagyok mit csináljak a barátom nem akar kis babát?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék kis babát

2012. máj. 23. 18:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
de véreztem de csak ilyen cseppek voltak ! én 18 éves vagyok a barátom meg 21 ! ogen lehet hogy kevés lenne ez a pénz de az én szüleim is és az ö szülei is támogatnának szoval mind 2 oldalrol van segítségünk !
2012. máj. 24. 08:32
 12/26 anonim ***** válasza:
És visszahívott a doki?
2012. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
18 évesen minek gyerek? fogadok hogy se szakmád semmid.. és a pasid se akarja..bár ha annyira nem akarná, akkor legalább védekezett volna..vagy csak szimplán lesz*rjátok a védekezést..
2012. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
ja, és egy gyereket nem a szülői támogatásokból kell felnevelni..
2012. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nem bántásból mondom de te még közel sem vagy ahhoz hogy felelősséget tudj vállalni egy kisbabáért. Nem lehet arra hivatkozni hogy majd a szüleitek eltartanak! A párod szerencsére okosabb és igaza van hogy még nem akar babát, hisz nincs is munkahelye. Mellesleg a szüleitek mit szólnának hozzá hogy nekik kéne fenntartaniuk titeket?? A párod találjon munkát, te is dolgozz egy évet, legyen önálló életetek, és majd akkor lehet.
2012. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem bántásból.De az utolsónak igaza van.Gyereket csak akkor szüljél ha te eltudod tartani.Ne a nagyszülőknek szüld hanem magadnak.Nagyon sok mindenre szüksége van egy babának.Mielőtt megszületik:babakocsi,kiságy,babahordozó,ruhák,stb.Ezeket is mind a nagyszülők vennék meg?És ha már megvan a baba:havi szinten a pelenka se olcsó dolog,ha esetleg nem tudsz szoptatni akkor a tápszer is egy kisebb vagyon.Én tudom mert nem tudtam szoptatni,az elején havonta csak a tápszer 16000Ft volt ehhez hozzá jött a pelenka+ami kell fürdető,ruhák stb.Havonta csak a kislányomra elment kb 30000Ft.Persze úgy is fel lehet fogni hogy nem muszáj a legdrágább dolgokat megvenni.De például az én kislányomnak annyira érzékeny a popsija hogy csak a pampers pelenka jó neki,minden mástól kipirosodik.És én úgy gondolkodom hogy a gyerekemen sose spórolok,pedig nem százezrekből élünk.Ja és ha már nagyobb akkor már napi szinten meg kell neki venni a joghurtot,gyümölcsöket.És egy pici babának nem lehet azt mondani hogy most nincs mert nem telik rá.Ezeket mind gondold át,mielőtt bevállalsz egy babát.
2012. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
most válaszolokn mindenkinek vegye magára akinek szol!!! elöszöris nem anyuméknak és nem is az ö anyának szültem volna ,lett volna házunk mert van segitségünk !! tapasztalatom is van mert nővéremnek van egy 2 éves kis lánya else tudjátok hinni milyen rossz kislány tör zuz egésznap és én anya helyett anya vagyok én fözök mosok takaritok mert én nem ez a elkényesztettett kislány vagyok !! tudom hogy segiteni akartok de ha ez a véleményetek ne is irjátok mert nem ideges lettem hanem roszul esett !! bocs ha valakit megbántottam de nemtudjátok hogy mi is igazábol a helyzet igen is feltudok neveli egy kisbabaát ha jol megnézitek e legutoloso kis csöves senkiházi szül semmije nincs még is meg szüli én is képes vagyok rá !!!! se babakocsit se gyerekágyat nem kell vennem mert a növérem ad minenet ruhákat babakocsit öltözteteőt gyerekágyat szoval mindent eröl beszélek hogy sok gondom nem lesz !!!! bocs ha valakit megbántottam
2012. máj. 24. 16:58
 18/26 anonim ***** válasza:

16.vagyok

Gondolom nekem szántad!Mi esett rosszul?Az hogy leírtam a tényeket?Te írtad a fentebbi kommentedben hogy min két oldalról(szülőktől)lenne segítségetek.Én nem rosszindulatból írtam hogy 37000Ft-ból nem lehet gyereket nevelni.Nem kell venned babakocsit,kiságyat,ruhákat,stb rendben.De kell ezer más dolog még ha már megvan.Mint írtam már:pelenka,ha nem tudsz szoptatni akkor tápszer,fürdető,krémek.És ruhákat is csak venni kell,mert ahogyan nő egyre több kell.Én is kaptam ruhákat,kb féléves koráig nem nagyon kellett venni.Csak amiben orvoshoz vittem olyat.Nekem is 2 éves a lányom és nem győzőm venni neki a ruhákat mert úgy nől mintha nyújtanák.Na meg a cipőkről ne is beszéljek.Ezek tudod hogy mennyibe kerülnek?Szerintem fogalmad sincs róla.Az hogy van a testvérednek gyereke,csak egy dolog.Egész más ha már neked van.Ja és a "csövesek"szülik a gyerekeket és feltudják nevelni.Ne ez után menjél.Ők csak a segélyek miatt szülik a gyerekeket.Én sose szülnék olyan körülmények közé gyereket ha tudnám hogy nem tudok mindent 100%-osan megadni neki.De te tudod ahogy gondolod.Csak nem értem ha nem tetszenek a válaszok akkor minek írsz ki kérdést.Mi-én csak jóindulatból leírtam mi kell egy babának te meg egyszerre támadsz.Bocsi de nem bírom mikor egy 18 éves akar okosabb lenni.

2012. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ja és hogy sok gondod nem lesz?

Majd rájössz.És nem bántottál meg!

Csak egy jó tanács.Menj be a dm-be vagy rossmanba,nézzél körül milyen árak vannak.

2012. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
leirom még egyszer tisztába vagyok MINDENNEL !!!! jot akarsz rendben de ha annyira meg a akarod tudni a választ minenere irj üzibe és ott leirkok minden ha kiváncsi vagy rá ?
2012. máj. 24. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!