Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam dokinál és már nem...

Bárd icintia kérdése:

Voltam dokinál és már nem láttott semmit nagyon szomorú vagyok mit csináljak a barátom nem akar kis babát?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék kis babát

2012. máj. 23. 18:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Rendben ha mindennel tisztában vagy,akkor szüljél gyereket.
2012. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Azt még mindig nem írtad, hogy visszarendelt-e a doki, mert ha nem látott petezsákot, akkor szerintem ne nagyon éld bele magad.
2012. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
és volt pozitív teszted?késett a bajod vagy hogy volt?
2012. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
3 tesztet vettem és mind a három negatív lett :(
2012. máj. 24. 18:23
 25/26 anonim ***** válasza:
végig negatív volt?és a menzeszed megjött vagy nem?és miért mentél dokihoz?akkor látott petezsákot?
2012. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kicsim, hidd el hogy a párod érettebb és igaza van. Nincs munkája és feltételezem hogy még neked sem volt. Abba belegondoltál hogy mi van ha a párod elhagy ha mégis teherbe esnél? Attól hogy kapsz babakocsit meg kiságyat nagyon sok kiadás egy baba. Hol laksz? Együtt laktok már? Miből éltek? Az nem jelent semmit hogy értesz a gyerekekhez.. A 4 éves húgom anyunak szólítja az unokahúgomat mert imádja, de neki is azt mondanám mint neked: nem vagy érett egy gyerekre. Pedig ő idősebb nálad. Hidd el, senki nem akar neked rosszat, nem bosszantani akarunk hsnem a legtöbben tapasztalatból beszélnek. Szüleid tudnak a tervedről? Mit szólnak hozzá? Elmentél orvoshoz amikor véreztél? Szeretném ha ezekre ŐSZINTÉN válaszolnál. Ha nem is nekem, inkább magadnak ne hazudj.
2012. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!