Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Itthon vagyok táppénzen, de a...

Itthon vagyok táppénzen, de a cégem felülvizsgálatot kért, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok, semmi bajom de a doki felajánlotta én meg elfogadtam :-(
2012. máj. 24. 09:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

mondd azt, hogy sokat fáj a hasad

azt nem tudják "ellenőrizni"!

2012. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

mondd azt, hogy sokat fáj a hasad

azt nem tudják "ellenőrizni"!

azt semmiképpen se mondd, amit a megjegyzésedbe írtál...

2012. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De ha megkérdezik a dokit is?
2012. máj. 24. 09:25
 4/18 Sókristály ***** válasza:
A doki is megütné a bokáját, hogy csak gy kiírt. Talán megoldás lenne, ha felhívnád, és egyeztetnétek. Mondjuk, hogy sokat keményedsz, vagy vérezgettél.
2012. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Így van, hívd fel a dokid és mondd el, hogy a céged felülvizsgálatot kért és egyeztessétek a sztorit, amit majd mondtok.

Ezek egyikét sem tudja ellenőrizni, se a pocifájást, se a vérezgetést, se a keményedést!

2012. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Engem a háziorvosom csak nőgyógyászati szakvéleménnyel vett táppénzre, nem felajánlás alapján. Barnáztam az elején, 17 hetesen pedig keményedett a pocakom,szerintem a nőgyógyásszal írass egy javaslatot. A táppénzes papírodon 9-es kód van? Ez jelenti a veszélyeztetett terhességet. A munkahelyeden tudják, hogy babát vársz?

34 hetes kismama

2012. máj. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Meg is érdemled!

Ha nincs semmi bajod, minek kellett elmenned táppénzre?

Jobb a táppénzed, mint a munkabéred?

Megértem a munkahelyedet!

Bocs, de ez a véleményem!

2012. máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsónak: nekem pl. jobb volt a táppénzem, mint a munkabérem. És? Ha ő úgy döntött, neked ugyan mi közöd hozzá? Persze a kérdésre válaszolni luxus, igaz?


Kérdező, a nőgyógyásszal írass javaslatot. Bármilyen indok elég, a sok stressz, gyakori keményedés, magas vérnyomás. Ha neked kényelmesebb otthon, akkor senkinek semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz.

2012. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es! Ne haragudj, de van akinek jobb otthon terhesen, mint a munkahelyén idegeskedni, vagy a hülyeségeket tűrni a főnöktől. Nem mindenki olyan, hogy a 8. hónapig gürcöl, mint az állat. Ha a Kérdező dokija felajánlotta, miért ne fogadhatta volna el? Szerintem azért vagy ilyen undok, mert neked nem ajánlották fel...


Kedves Kérdező, csak azt tudom ajánlani, amit már előttem is sokan, hogy egyeztess a dokival, hogy mi legyen. Ez az egyetlen megoldás! Ha kiderül, hogy semmi bajod nincs, és az orvos is ezt mondja, akkor elveszítheted a munkahelyed és eleshetsz támogatástól. Erre számíthatsz, ha nem egyeztetsz a dokival.

Sok szerencsét!

2012. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A munkahelyi stressz már sok esetben indok lehet, utazás, munkakörülmények stb. De a táppénz tényleg nem azért van mert felajánlják és otthon lógassa az ember a lábát, mert ez bizony csalás, bűntett az orvos és a "beteg" részéről is. Ha már így a táppénz, legalább lepapírozhattátok volna, hogy mindenki védve legyen. Nem beszélve arról, hogyha tényleg bebizonyosodik szakértő által, abból te jöhetsz ki vesztesen.

34 hetes kismama

2012. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!