Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves anyukák, kismamák, ti...

Kedves anyukák, kismamák, ti is egy dagadt tehénnek éreztétek/érzitek magatokat az utolsó hetekben, vagy csak engem áldott meg vele a sors?

Figyelt kérdés
a rohadt disznónak érzem magam, aki nem fér bele a saját ruháiba, és soha többé nem is fog, fel is vagyok vizesedve, már mozogni is úgy mozgok, mint egy lumbágós pingvin, rohadtul undorodom magamtól. Más is érzett így? amúgy csodálatos a terhesség...főleg nyáron:) 33hkm
2012. máj. 25. 16:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
cuki:)azt hittem csak én vagyok így vele,h ez minden csak nem áldott állapot,én is imádom a babum de várom,h visszakaphassam a testem és inkább babázhassak.:))én is vizesedek fáj és zsibbad a lábam meg becsípődik a derekam.na meg tükörbe nem nézegetem magam mert vizipacinak érzem magam.mki azzal jön,h alig híztam nem??csak én nem érzem úgy.kitartást már nem sok van:))
2012. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!