Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet szedni terhesség alatt?

Lehet szedni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Ventolint és Alvesco-t szedek asztmámra,14 hetes terhes vagyok,árthat ez a Babámnak?
2009. jún. 29. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Kérdezze meg kezelő orvosát, gyógyszerészét!


Ne minket!

2009. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
a betegtájékoztatóban is benne van egyébként, hogy ehet e vagy sem. De jókor jut eszedbe 3és fél hónaposan...
2009. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezeket szedem, de még nem vagyok terhes, viszont értekeztem már erről az orvosommal. Ventolint igen lehet, Alvesco helyett viszont csak és kizárólag a Pulmicort nevű gyógyszert. Minél hamarabb menj el az orvosodhoz, mert ez nem játék. Az Alvesco annyi szteroidot tartalmaz, amitől könnyen előfordulhatnak mellékvese-problémák a kicsinél.
2009. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!