Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a kémiai terhesség?...

Mit jelent a kémiai terhesség? Volt vkinek? Mik voltak a tüneteke? honnan tudta hogy az? Mikor esett utána teherbe?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazából semmi különöset nem jelent, a beágyazódás folyamatának legkorábbi megszakadása, általában egy korán végzett pozitív teszt utáni menstruáción kívül semmivel nem jár.
2012. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mit jelent hogy korán?még a menzesz előtt pozítív vagy a késés után?egészen 8 hétig?
2012. máj. 27. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:

szia.


nekem egy fél éve kb volt sajnos.


27 napos ciklusom kb. , 25.-26. nap körül teszteltem és halványan ugyan de pozi volt, másnap kicsit erősebb aztán vártam 2 napot szintén olyan pozi teszt volt és elkezdtem pecsételgetni, aztán ez 2-3 napig tarot majd, kicsi piros is jött 1 napig és el is múlt. Eközben teszt egyre halványabb lett majd nega :( doki megnézett és mondta kiürült minden kémiai terhességem volt. :(


Azóta már most 18. hetes terhes vagyok :)


Sok sikert nektek is! :)

2012. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8 hétig már semmiképpen nem lehet kémiai.
2012. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na akkor elmesélem,hogy március 31..-én volt meg utoljára,34 napos a ciklusom,és 8.-án full pozítívat teszteltem,ezen a héten elmentem uhra semmit nem láttak,másnap full pozítívat teszteltem,ugyanolyan erősen,majd csütörtökön elöntött a vér,és a doki azt mondta kémiai terhesség volt.de 14 mmes nyálkahártyát,és 3mmes felritkulást láttak uh-n.Ez akkor tényleg az volt?
2012. máj. 27. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor leirom az én történetemet:

peteérés (és egyben az együttlét napja) után 6 nappal dokihoz mentem, mert már jó ideje nem jött meg. Érts ez alatt 2,5 hónapot. Uh-n megnézett, egy kissé elnyújtott echoszegény felritkulást látott, amire mondta,hogy vagy baba vagy menszi, de az alakjából itélve ő menszire tippel inkább. Majd peteérés után a 10.napon + teszt, halványan. Utána 2 nappal orvos, semmit nem látott, még a multkori felritkulást sem. Elsirtam magam, 3 nap múlvára visszarendelt, és megint látott egy felritkulást, amiből utána petezsák lett ébenne a kis drágámmal.

A sok vér miatt kicsi az esélye, de azér tesztelj szerintem mégegyet. Annyit megér a dolog.

12hetes kismama.

2012. máj. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mindenféleképpen tesztelek.köszönöm válaszod.
2012. máj. 28. 12:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült tesztelni?
2012. máj. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!