Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltam a wc-en es barnas...

Most voltam a wc-en es barnas volt a papirom, nagyon megijedtem, miert lehet ez? 14 hetes vagyok

Figyelt kérdés
egy kicsit faj is a hasam de nem nagyon.ugye nem fogok elvetelni?nagyon felek!az orvosom nem veszi fel a telefont.
2009. jún. 30. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 hetesen barnáztam,azt mondta a dokim,hogy pócoljam fel a lábam,és a lehető legtöbbet feküdjek,mert ennek ez a gyógyszere.Ha egy órán belül nem csillapodik akkor kórház.


Szerintem próbálgasd még hívni,de feküdj!


34h

2009. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehetséges most kellene megjönni, ha nem lennél terhes és csak emlékezik a szervezeted, számold csak ki
2009. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem sajnos en is erre gondoltam de pont a 14 napon lennek.
2009. jún. 30. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a múlt héten volt ilyen 16 hetesen,elrohantam dokihoz.Megvizsgált és azt mondta,nincs vérzés,ilyenkor ott vérbőség van és lehet,hogy megsértettem valamivel.
2009. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nekem is volt ilyen próblémám! Engem is megvizsgált a Dokim, és azt mondta nincs semmi baj!!!

Most a 30. hétban vagyok.

Ha tartosan fent áll ez a dolog, azért nem árt megnézetned magad!

2009. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
menj be az ugyeletre, megvizsgalnak, barmi lehet, mehszajseb, hematoma, verboseg..
2009. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most voltam megint de mar nem volt semmi a papiron,akkor megnyugodhatok?de a hasam az meg fajdogal.
2009. jún. 30. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!