Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok-e vagy sem?...

Terhes vagyok-e vagy sem? Mikor látható az embrió a petezsákban? Hány átmérőjű petezságban látható az embrió?

Figyelt kérdés
Elmaradt a menstruációm csináltam 2 tesztet mind a 2, teszt pozitív lett.Elmentünk nőgyógyászhoz aki szerint terhes vagyok el küldött UH-ra 05.05-én 5 mm petezsák átmérője ma megint voltunk UH-n most 11mm átmérőjű a petezsák de nem lát benne semmit.Három nap múlva vissza kell menni ha megint nem lát semmit azt mondta terhesség megszakítás lesz,de én nem szeretném.Vérzésem nem volt ,és első babánk lenne.Valaki volt már ilyen helyzetbe akkor szépen kérem írjon,és olyan is írjon aki tudja hogy hogy kb mikor látható az embrió a petezságban.Köszönöm szépen!
2010. máj. 14. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
nagyon korán mentél el orvoshoz teljesen feleslegesen. a petezsák nő tehát az jó jel. Menj el mindenféleképp másik orvoshoz de várj legalább egy hetet mától akkor már lesz benne baba is.
2010. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó mensid mikor volt?
2010. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Nem írtad, hogy mikor volt az utolsó menstruációd, így ugye mi nem tudjuk, mennyi idősnek is kéne lenned. Nekem sajnos volt hasonló problémám...ha gondolod elküldöm privátban a történetet...csak azt az egyet írom le, hogy a saját és a párod lelki nyugalma érdekében, ha visszamész három nap múlva és nem lesz pozitív változás akkor menj el egy teljesen másik orvoshoz is és támassza alá. Nem lesz könnyebb, de nem fog ott motoszkálni az agyadban, hogy de mi van ha.. kitartás

2010. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó menstruációm 03.18-án volt.az orvos szerint 5 hetes +/- 1hetes vagyok.az ultrahangos nő elég rendesen rám ijesztett.Hüvelyi ultrahangon keresztül néztek meg.
2010. máj. 14. 22:23
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Ment a privát üzi.
2010. máj. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

szia!

köszönöm szépen hogy elküldted az e-mailt. Gratulálok a babához,jó egészséget

2010. máj. 15. 08:40
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Akkor kb 6 hetes lehetsz, ekkorra kb 4 mm-es kéne hogy legyen, de ha béna a doki, vagy gagyi az Uh-gépe, akkor simán lehet, hogy nem látja.

ha nem okés pár nap múlva, mindenképp menj el másik dokihoz szerintem is!!!


Minden jót!

2010. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Szerintem nézesd meg magad másik orvossal is, az én történetem érdekes nagyon, de én nem hittem a dokinak, 3 hétig nem találták a terhességem, mire a 4. orvos végre meglátta. Igaz nagyon speciális uh gépe van, de meg lett a babóca. Mostanra a kiságyában békésen szundikál! Ne add fel. Sajnos az orvosok mostanában nagyon hanyagok. Szorítok értetek! Nem lesz semmi baj, hidd el. Csak keress meg egy másik orvost, de várj még pár napot hadd nőjön a babóca!
2010. máj. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

szia,


egyáltalán nem mentél hamar orvoshoz feleslegesen meg főleg nem. nekem ennyi idősen már látta és hasi uh-n voltam!! menj el másik orvoshoz, ne add fel, remélem, ott van az a pici a pocakodban!! :)


Ági

2010. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Nekem 5 hetesen még a petezsákot sem látták..csak megvastagodott nyálkahártya. egész pontosan így szólt "nyálkahártya 16 mm,benne petezsákszerű képlet"6-7 hetesen látták először a picim,akkor volt 6,5mm :) .ne aggódj!szerintem látogass meg egy másik orvost is.
2010. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!