Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szomorú vagyok.2....

Nagyon szomorú vagyok.2. gyermekünket várom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Meg se simizi a hasam, nem kérdezi hogy vagyok, számos olyan programot betervez amit egy terhes nő nem csinálhat...kisvasút, peca, utazások....

Itthon semmit se csinál, melózni jár ugyan de mindezek mellett fölös idejében a politikának él.

Már fenyegettem, h ha nem törődik velünk elköltözöm...nem érdekli. Azt mondja...hova mennél már?...és akkor kinevet.

Ráadásul kisfiút várok, és vinné tovább a nevét. De mostmár nem biztos h az ő nevét adom neki. Ezt a dolgot sem lehetett megbeszélni vele. Neki csak az a név kell. Nem hajlandó egy közös nevet kitalálni.

Nem jön be egy uh-ra sem, mondván h ő nem ér rá...vidéken melózik. Semmire nincs ideje ami velünk kapcsolatos. ...nagyon szomorú avgyok....:(


2009. jún. 30. 14:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lemerad....bocsi! természetesen a FÉRJEMRŐL VAN SZÓ!
2009. jún. 30. 14:58
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég szomorú. De nem lehet, hogy meg kéne beszélnetek egy-két dolgot? Arra gondolok, hogy ha minden rendben a terhességeddel, akkor nyugodtan elmehetsz kisvasutazni, meg pecázni, kirándulni. Nem lehet, hogy ő próbálkozik, te meg visszautasitod a terhességedre hivatkozva? Ne érts félre, nem hibáztatlak, csak eszembe jutott, hogy az én férjem biztos megunná, ha mindenre azt mondanám, hogy nem lehet, mert terhes vagyok. De természetesen nem látok bele az életetekbe, csak egy kérdés volt.
2009. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

terveztétek a babát, és ha igen ő is komolyan akarta? mert én feltenném a kérdést, hogy mi az oka annak, hogy hanyagol téged, biztos e az éréseiben, mert ha nem akkor lehet hogy csak egy kis segítségre vár, egy lelki támogatásra, ami igazából neked járna most. mennyi korkülönbség lesz a két gyerek közt, mert lehet ettől ijedt meg, rájött, hogy még nagyobb lesz a kötöttség. fiatal a férjed, nem lehet, hogy a haveri társaságot igényli, és ezért talál ki olyan programot, remélve, hogy te oda nem akarsz menni, de ezáltal lelkiismeretét megnyugtatja, hogy ő feltette a kérdést mit csináljatok te utasítottad el. én mindenképp elbeszélgetnék vele, és megkérdezném mik a tervei, elmondanám, hogy ez nekem nagyon rosszul esik, mert mert kettőnk gyereke, és együtt kell mindenből kivenni a részünket. egyenlőre az uh-ot, vagy vizsgálatokat ne erőltesd, hátha a beszélgetés után kis idő múlva, ha sikerül feldolgoznia lelkivilágát rendbe hoznia, akkor elmegy veled.

sok türelmet a férjedhez, mindenképp ülj le vele kettesben akár egy vacsi mellett beszéljétek meg ami téged bánt.

üdv. 39+3hetes kismami

2009. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Hűű... Mi volt a helyzet az első terhességben? Volt abortuszod? Milyen volt az életetek az első baba születése után?


Én úgy gondolom, a férjed valamitől nagyon fél, valamitől, ami a babával kapcsolatos, vagy a baba miatt változhat meg szerinte. Első gyereketek kislány vagy kisfiú?


Valami van a férjed fejében, rá kell jönni vagy magadnak, vagy segítséggel, mi az, amitől fél.


Ne vádold, ne fenyegesd, nem fog használni. Keresd az okot és próbáld megérteni, elfogadni. Őt nem tudod megváltoztatni, de magadat igen. És ennek hatására a férjed is megváltozik. Csak akarni kell rendbe tenni.

2009. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom írni, hogy beszélj vele. Biztosan nem lesz könnyű, hogy komolyan is vegyen (a leírtakból gondolom), de állj a sarkadra, és látni fogja rajtad, hogy komolyan beszélsz!! Találj ki Te programokat, amiket Te szeretnél csinálni.

Az én párom állandóan dolgozik, mindig magamban vagyok itthon, de ő még csak menni se megy sehová. Mondom, hogy mennyünk el strandra egyik vasárnap, nem jó, mert dolgozni kell, nincs pénz...... egyéni vállalkozó, arra, hogy el mennyünk strandra, biztosan lenne pár ezer ft.

2009. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Az én párom is ilyen,pár hete,pedig az elején nagyon örült...beszélgetett vele...mostanában pár hete megváltozott.Nem érdeklődik mit mondott a védőnő,orvos...32hetes km

2009. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szia!


hát nálunk hasonló a helyzet, bár nekem nem a terhesség alatt csinálja, hanem utána. két fiúnk van, a kisebbik most lesz nemsokára egy éves, a nagyobbik hat éves, és nagyon sokszor vagyunk egyedül. Családi program csak akkor van, ha én szervezek valamit, nagy nehezen rááll a dologra, de végig hallgatom, hogy neki ez az egy szabadnapja lett volna én meg betábláztam. Nagyon sokszor vitázunk emiatt, de én már kezdek belefáradni. Megmondam neki, hogy megfogja még ezt bánni, hogy kimarad a gyerekek mindennapjaiból, nagyon hamar felnőnek aztán majd visszasírja a "gyermek éveket".

akkor van egy kicsit másképp ha közömbös vagyok iránta. Ha elkezd valamit mesélni a melójával kapcsolatban, vagy a horgászos kalandjairól akkor úgy teszek mintha nem érdekelne.

Biztos mi vagyunk csak ilyen érzékenyek, de nekem nem volt normális családom, és most nagyon szerettem volna ha az van. Anya, Apa, gyerekek. De egyenlőre ez nekem is csak álom. Vagy várok amíg benő a feje lágya, vagy elfogadom ilyennek amilyen. (ez utóbbi nehéz lesz, de a gyerekek miatt már nem akarok vitázni minden nap).

Egyenlőre jó tanáccsal nem tudok szolgálni, csak kitartást tudok kívánni! Vigyázz magatokra!

2009. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kislányunk már 5 éves. Tervezett baba volt. A kislegény is az, (mármint tervezett). 30hetes vagyok, és a kedves férjem, akivel a politikán kívül másról nem lehet beszélni, iszonyat nehéz ember.

Nem volt soha abortuszom, és első perctől kezdve furán áll a picihez. Lányunkkal nem volt ilyen. Puszilgatta a hasam, várta...stb. Most meg folyton fáradt, semmit nem tervezget a kicsivel kapcsolatban, nyaralni akar menni, de csak mi 3-an...vagyis 4-en. Én meg csak úgy vagyok hajlandó ha anyáék is jönnek. H a nagylány ne lógjon folyton rajtam...érthető okokból. Ő nem egy játszós apa. Legszivesebben a gyereket odaragasztaná az étteremben a székhez, h ne álljon föl állandóan, a strandon ne fröcsköljön, a játszótéren ne kiabáljon...szal...durva...viselkedjen úgy mint egy felnőtt....állandó a vita. És ezt a kislányom is hallja. Én mindig melléállok, és már látom h a gyerek is hozzám húz. Apa meg duzzog, h neki nem lehet szava.

30.héten már nem nagyon mozdulok ki. itthon érzem magam biztonságban. De mivel itthon nem nagyon tudunk semmit se csinálni, ő csak döglik hétvégén. Alszik, eszik....én meg takarítok, főzök mosok....cipekedek...na az sem érdekil...szánalmas egy alak.

BESZÉLNI NEM LEHET VELE!

EGYÉBKÉNT 30 ÉVESEK VAGYUNK. 10 éve vagyunk együtt.

2009. jún. 30. 15:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de hogy álltok a szexxel?
2009. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem a férjed pártját akarom fogni, de 30 hetesen nem kell még otthon gubbasztani.

Amilyem programokat írtál, én simán elmentem volna rá, csak akkor pont tél volt.

Me akkor csináltuk a babaszobaát (festés, tapétázás, parlettcsiszolás).

Egyébként mi 18 éve vagyunk együtt a párommal (nem házasság) és ő sem jött be csak egy UH-ra, többnyire egydül mentem orvoshoz, mert ő dolgozott.

Melette dolgoztam a34. hétig, vittem-hoztam a fiamat suliba/ból.

Hétvégenként ha nem melóztunk a lakáson, akkor néhgyesben mentünk ide-oda.

Viszont politizálni nem politizál.:-))

2009. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!