Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokim elküldött az Istenhegy...

A dokim elküldött az Istenhegyi Géndiagnosztikai központba mert szerinte alacsony az afp eredményem, a mom 0,68 a másik meg 24,10 lett. Valami négyestesztet fognak elvégezni. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Egy aggódó 17hetes kismami!
2008. ápr. 25. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A négyesteszt is vérvétel, csak sokkal pontosabb, mint az afp. A mintákat Angliába viszik és ott vizsgálják, 90-95%-os bizonyossággal tudják megmondani, hogy beteg-e a baba, az afp 80%-ával szemben. Ha rossz az eredmény, magzatvízvételt kell csinálni, ami minimális vetélési kockázattal jár (ha nem volt hasi műtéted, császármetszésed, és profi végzi, a kockázat szinte elhanyagolható).

2008. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!!!
2008. ápr. 25. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogy viszik angilába.Az Istenhegyi a legjobb géndiagnosztikai központ M.O.-n és ide hoznak minden mintát, csak szöveg ez az angila cucc.Én a helyedben megkérdezném, hogy nem lehet-e 17 hetesen kombináltat csinálni/ nekem az volt 12 hetesen/ az 3 e ft-al több de megvan 2 óra alatt.Külön kérdezz rá , hogy nincs-e olyan teszt amit megkapsz hamar.Amúgy ez kb neked 25-28 e ft-ba fog keróülni, de kapsz egy dvd-t a genetikairól és átváltanak 4d-re is.Nagyon megéri, mert megnyugodhatsz. :DAmúgy ne izgulj, mert minden 2. embernek rossz az AFP-je.Nekem kitűnő volt, de lefogadom, hogy csakis azért mert mindenféle vizsgálatra elmentem ami csak létezik :oD hát persze, hogy annak jó minden lelete aki futott már ezzel 100.000 kört szóval nyugi

24 hetes kismami

2008. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!!!mindenképp megkérdezem a dokit a másikról!!!
2008. ápr. 25. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ahogy a második válaszoló kismama is írta, ez egy nagyon megbízható teszt és a központban is nagyon kedvesek. Én is a 12. héten mentem oda a nőgyógyászom és a védőnőm tanácsára, pedig AFP eredményem még nem volt.
2008. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 válaszoló vagyok:

Ne a dokidat inkább a központot hívd fel és beszélj velük, úgyis be kell jelentkezni rengetegen vannak:

Istenhegyi Magánkórház

1125 Budapest

Istenhegyi út 31/b

061/224-54-42

Igyál előtte sokat akkor sokkal jobban fog látszódni a babóka az UH-n :oD

2008. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!