Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok pozitív történeteket,...

Írnátok pozitív történeteket, akiknél barnázás, vérzés volt koraterhesség alatt?

Figyelt kérdés
Most 6 hetes vagyok és tegnap elkezdtem barnázni,aztán pici vér is volt,most már szinte el is múlt csak pár csepp barnázás van. Voltam dokinál,a picike még jól volt,de félek nagyon,mert már volt egy elhalt terhességem,az is barnázással vérzéssel kezdődött.
2012. jún. 2. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Én is 6 hetes terhes voltam, amikor egyszercsak egy tenyérnyi vér lett a bugyimba, nagyon megíjedtem , azonna kórházba rohantunk, de jól volt a kincsem. Másnap már nem volt semmi, csak feküdnöm kellett sokat, 1-2 hétig. Mostmár 2 éves elmúlt, és alszik az ágyba a manóm :-) Nekem azt mondta a dokim, hogy "erölködött a menstruációm". Én egy + példa vagyok :-)
2012. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Barátnőmből szó szerint ömlött a vér, görcsölt. Ő is azt hitte, hogy elment a baba. Végül egy napon szültünk. :)

Kaptál gyógyszert? Remélem minden rendben lesz veletek!

2012. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Utrogestant írt fel a doki,mondjuk a múltkor is szedtem és nem mentette meg a babát.A doki azt mondta,hogy haematóma(vérömleny),de már azt hogy mitől lehet nem tudta megmondani.
2012. jún. 2. 21:52
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Mind a két terhességemnél 12-13 hetesen véreztem.

kaptam utrogestant és mindkét gyerek megszületett.

3 és másfél évesek

Pihenj sokat!

2012. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 rukimeki1 ***** válasza:
77%

6 hetes voltam amikor nálam is volt ilyen. Ugyan ezt a gyógyszert írta fel a doki (nem a fogadottam). Egyet szedtem be belőle, aztán abbahagytam mert megijedtem az összetevőitől. Aztán a fogadott orvosom később mondta, hogy be kellett volna szedjem. Aztán 10 hetes voltam amikor megint volt. Azt mondta a dokim pihenjek 1-2 hetet. 15 hetesen úgy begörcsöltem, hogy nem bírtam meg mozdulni. Rohantam a kházba. Onnantól beteg állományban maradtam. Most 8 hónapos a csepp fiam, és egy drága manó.

Nagyo féltem és is a barnázás/vérzés miatt, de olvastam valahol közben, hogy a menses erölködik. Ahogy betöltöd a 13 hetet nem lesz ilyen.

Jó egészséged nektek, és boldog babavárást! NE itgulj nem lesz semmi baj! Pihenj sokat!

2012. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 rukimeki1 ***** válasza:
*izgulj
2012. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

A barnázás/vérezgetés hormonhiányra utal, Pontosan ezért írják fel a dokik az utrot vagy duphastont. Az első 12 hétben a petefészkek látják el a méhlepény szerepét. Nem megfelelő sárgatest termelés általában az ok. Ahogy a terhesség nő, a méhlepény átveszi a szerepét, ekkor szoktak megszűnni ezek a panaszok.

Én is vérezgettem heti szinten az első terhességem alatt, bár 36 hétre, de egészségesen megszületett a fiam. Mosta második alatt nem volt ilyen problémám.

32hkm

2012. jún. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2. babámmal volt egy 10 napos vérzésem, azt hittem, simán menstruálok, még nem is tudtam, hogy útban van a kicsi kincsem, de a hányinger gyanússá tette a dolgot, kiderült, hogy baba van a dolog mögött. Aztán még egyszer véreztem, azt hittem, vége, de ez a kicsi kitartott. Aztán egyszer még kórházban is feküdtem egy pici vérzéssel vele, de a babó nem hagyta magát. Három hónapos elmúlt már és nagyon cuki. Remélem, megmarad neked is!
2012. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

6hetesen kezdtem el barnázni, vérömleny volt a baba mellett, két hét komolyan vett fekvés és 3.terhességi hónapig szedett utrogestannak köszönhetően egészségesen született meg másfél éve.

Próbálj pihenni és pozitívan hozzáállni,reméljük minden rendben lesz!

2012. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,remélem hogy ezúttal jó vége lesz.
2012. jún. 4. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!