Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok pozitív történeteket,...

Írnátok pozitív történeteket, akiknél barnázás, vérzés volt koraterhesség alatt?

Figyelt kérdés
Most 6 hetes vagyok és tegnap elkezdtem barnázni,aztán pici vér is volt,most már szinte el is múlt csak pár csepp barnázás van. Voltam dokinál,a picike még jól volt,de félek nagyon,mert már volt egy elhalt terhességem,az is barnázással vérzéssel kezdődött.
2012. jún. 2. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

Nekem 7-8 hetesen volt, kevés barnázás, pici vérzés. Semmi probléma utána nem volt.

Kívánom a legjobbakat.

2012. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

szia! nem olvastam a válaszokat, de leírom az én történetemet.

amint pozitív lett a tesztem, elkezdtem barnázni, szinte biztos voltam benne, hogy megjön. de elmentem azonnal dokihoz, kaptam utrogestant, kellett szednem C-vitamint, sok Mg-t, ittam napi 2bögre palástfű teát (vetélés ellen). néha enyhébb volt a barnás folyás, néha véres is volt egy kicsit. kb. a 10.hétre múlt el teljesen, addig szinte csak feküdtem, pihentem. a baba szépen fejlődött, mára már elmúlt 2éves. :)

fontos a pozitív hozzáállás, beszélj a babádhoz, mondd el neki mennyire várjátok, stb.

remélem minden rendben lesz, drukkolok nagyon!!!!

2012. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
pihenj sokat és nem lesz semmi baj.:)
2012. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én eddig 4 különböző okból véreztem a terhesség alatt. hematomával indítottam, utrogestan stb. aztán méhszájseb, volt szex utáni vérzés is és most még a doki se tudja, mitől volt. ultrahangon minden rendben, baba rendesen mozog, méhszáj zárva. a hematománál nekem egy része kijött, a másik része felszívódott. próbáld kímélni magad, sokat pihenni, kívánom, hogy ne legyen semmi baj. 25km
2012. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én is barnáztam 6 hetesen, be is rohantam a kórházba ijedtemben.

amúgy minden rendben, nemrég tettem tisztába. :)

2012. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Sziasztok!

1.5év várakozás és műtét után végre pozitv teszt..Majd a mens késésének 7. napján elkezdtem barnázni, berohantunk a férjemmel kórházba majd azt mondta a doki, hogy a meleg miatt lehet.Magne B6 szedjek..Este fele voltam nagy wcn és kissé véreztem, de csak annyira h a wcpapir olyan volt..para egyből, rá két napra voltunk UH-hangon de még csak vaskos nyálkahártyát láttak 3.3 mm felritkulással :( A vizsgálat után megint volt egy kis vérzés , de megint csak annyi, h a wc papir olyan lett..Azóta kicsit barnázok nem vészes, de parázok ..Szerintetek?

Egy aggodó kismama:(( Valakinek ilyenféle sztori?

Köszi a válaszokat!

2012. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!