Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetesekék, hogy vagytok?...

34hetesekék, hogy vagytok? Hogy bírjátok a meleget? Méh összehúzódásotok van?

Figyelt kérdés
Összepakoltátok már a kórházi cuccokat?Baba ruhákat kivasaltátok?
2009. júl. 1. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Összehúzódásokat méh nem tapasztaltam.Úgy ahogy elvagyok ebben a nagy a melegben.Sajnos 1 hete dagad a lábam és kezem,na ezt rosszul viselem.Jövőhéten akarom a kórházi pakkot összeszedni és akkor fogok hozzá a babholmik mosásához,vasalásához.

És TE hogy vagy?

2009. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia.Hát nekem van időnként méh összehúzódásaim,nagyon nem bírom a meleget,az alvással is vannak gondok:(A nyelőcsövem is szokott égni:(Sokat rugdal a pici lány:)Már mindene meg van,ruhák,babakocsi,hordozó stb...A kórházi csomagot most vasárnap pakoltuk össze.Nagyon várjuk már a kis pocaklakót,de persze a félsz bennem van.
2009. júl. 1. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Én minden héten fogorvoshoz járok...nincs olyan,hogy ne fájna a fogam...

A meleget még csak elviselném,bárcsak annyi bajom lenne...

Kórházi csomag már a 25.héttől kész,mert a vese görcsök miatt már 3szor voltunk kórházba.:-(

Én már nagyon várom a szülést,és nem félek tőle...ennél már csak jobb lehet

2009. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is kislány lesz.A melegben nagyon tudok szenvedni.Patakokban folyik a víz rólam,és a lábam is dagad egy kicsit.A keményedésekre szedek magnéziumot.Éjszaka az alvás nem igazán jön be.Ráadásul a kis babó is állandóan rúgkapál.A csomagokat nagyjából már összepakoltam a héten.
2009. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bea24 ***** válasza:
Sziasztok! Én eddig remekül el voltam, semmi panasz az elejétől fogva,semmi lábdagadás és egyebek, de most ezt a rettenetesen nagy páratartalmat nehezen viselem, rólam is patakokban folyik a víz, ha lehetne még a bőrömet is levetném. A kórház csomihoz még kell egy pár dolog, a jövő hétre terveztük az összepakolást. Mindenkinek kellemes babavárást és könnyű szülést kívánok! :)
2009. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bea24 ***** válasza:
az előző vagyok, azt kihagytam, hogy jóslóim sincsenek még.
2009. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!