Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérvári kismamik! Hogy megy...

Fehérvári kismamik! Hogy megy itt a terhesgondozásba vétel? Hogy induljak el? Mi a sorrendiség?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

először Csnt ott a kartonozóban eligazítanak. én úgy mentem, hogy volt itthoni két pozitív tesztem, aztán ott egy nőgyógyász megerősíti ha nincs saját orvsod, jelen helyen védőnő kiállítja a gondozási kiskönyvet! elég jól útbaigazítottak!

2009. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Székesfehérvár?Én is az vagyok!Először menj el dokihoz,aki ad papírt,a terhesség meglétéről.Utána menj el vérvételre,vagy másnap,és amikor lesz a védőnőd,jelentkezz nála.Odaadod a terhességi papírt,és kiállítja a kiskönyvet.Szép babavárást!

32hetes km

2009. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, van saját dokim, úgyhogy akkor nála kezdem:) Miden jót Nektek!!!
2009. júl. 1. 18:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, és fehérvári km-társam, megkérdezhetem te kihez jársz? Milyenek a kórházban és a Nővédelmiben az ott dolgozók?
2009. júl. 1. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is fehérvári vagyok! Én is a nővédelmibe járok! A terhességemet ifj. dr. Nagy László állapította meg, aztán voltam Dr. Schwarczinger ZSoltnál és Dr. Auth Andrásnál.

Mindig másik orvos van, attól függ mikor megyek. Én mindegyikkel meg vagyok elégedve!

35+4 hetes kismami

2009. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!