Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Ti mit szólnátok, ha a párotok így beszélne veletek?

Figyelt kérdés

Az egyik rokona bicskanyitogató stílusban beszólogatott nekem, mire én mondtam neki, hogy állítsa le. Ráadásul ez a kettejük dolga volt, nem tudom miért nekem mondta. (interneten irogatott az illető) A párom csak elolvasta és úgy csinált, mint akit nem érdekel, én egy ideig tűrtem, de amikor már megvádolt a rokona, hogy én hazudok (nyilván nem), akkor már rákiabáltam a páromra, hogy csináljon valamit, mert elegem van. Erre ő közölte, hogy "fogd be a pofád" és elkezdett velem ordibálni.

Hogy beszélhet velem így miközben a gyereke van a hasamban? Ráadásul ehhez az egészhez semmi közöm.

Bocsánat, ha hosszú lett, de nagyon ki vagyok borulva..


2012. jún. 6. 00:41
1 2
 1/18 anonim válasza:
58%
Jézusom!!!Terhes vagy és kiabál veled?!Velem még soha sem kiabált a párom.És te mit mondtál neki mikor ordítozott?Szerntem amúgy hagyd ott az ilyen férget,nem érdemel meg téged!
2012. jún. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
40%
Ja és mennyen a híd alá a kölökkel.
2012. jún. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen sajnos szoktunk veszekedni, de mostanában szokott rá erre a "fogd be a pofádat"-ra. Többször mondta már és ez a mondat annyira kiborít, hogy ilyenkor legszívesebben elmennék a fenébe, csak nincs hova :(
2012. jún. 6. 01:07
 4/18 anonim válasza:
63%

Intézd el ,hogy legyen valahol aludnod egy hétig.

Aztán mond neki azt hogy ott hagyod,és hogy miért ,aztán lelépsz.

Hátha elgondolkodik magán.

2012. jún. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
34%

Előző vagyok :

aztán visszakönyörgi magát ,vagy legalábbis a gyerekét

2012. jún. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Miért beszélgetsz te a rokonnal? Elkerülhető lett volna a konfliktus, ha nem beszélsz vele vagy te magad küldöd el a p.csába.
2012. jún. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Hát leírásod alapján nem tudhatjuk azért pontosan a történteket.Alapból neked irt a rokon?Vagy párodnak,te meg beleszóltál?De te is ha rákiabálsz párodra,ne csodálkozz,hogy elküld melegebbre.Nem szép,ahogy beszélt veled,de ha te is kiabálsz...
2012. jún. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt pont te írtad le, hogy te kiabáltál rá először. A férfiak nem szeretik a hisztériázást, ő azt a hangnemet folytatta, amit te elkezdtél. Ettől függetlenül persze nem szép h ilyet mond, de nem is szabad azt hinned, h ettől nem szeret téged. Valószínűleg csak idegbejött. Az én férjem, egy hatalmas nagy szívű ember és szeret nagyon, meg a fiunkat is imádja, de ha összevestzünk, akkor már tudom, hogyan kell kezelnem. Ha felemelem a hangom és hisztizem és pl én is mondok ilyet h "nem igaz, bmeg", vagy "hülye vagy?" még akkor is higgadt, de én akkor tovább húzom magam, főleg ha úgy érzem nem reagál, nyomom-nyomom a szöveget, aztán robban és rámordít valamit, amivel megbánt pl " te tiszta idióta vagy".Na ilyenkor fél napig levegőnek nézem,aztán elkezd közeledni, csókolgatni, és mindig bocsánatot kér. Olyankor én is bocsánatot kérek tőle. És végül is tudom, h én sem voltam különb és én kezdtem. Ez nem változtat az irántad érzett érzelmein, csak idegségében rádordít, de ezt pont te hoztad ki belőle, hidd el. A rokonsággal kapcsolatos konfliktusok pont olyan dolgok, amiket általában belül szégyel az ember a párja előtt. pl ha bunkó a férjem rokona és felemlítem neki akkor ez a válasz: "jóóó, és most mit csináljak vele?", vagy h "jó, nem kell vele foglalkozni" szeretik ennyivel elintézni, mert kellemetlen nekik a dolog. Ezért ilyenkor hagyni is kell, letojni a rokont, a férjed nem tehet róla h hülye a rokona, te meg szépen rajta töltötted ki úgymond a hirtelen felindulásod. És bizony ebben a szituban a legtöbb pasi elveszti az önkontrollját. Hangsúlyozom, h ez nem menti fel azelől, h így nem szabad beszélni azzal, akit szeretünk, de te is kicsit hibás voltál. Szóval szerintem, nem kell emiatt otthagyni, meg hülyéket gondolni, semmi gond, sértődj meg rá egy kicsit és mikor békülni szeretne, akkor higgadtan mond el neki, h ez rosszul esett neked és ne mondja többet. és ne felejtsd el megemlíteni neki, h tudod, h te is túlreagáltad kissé a rokonos dolgot, mert egy idióta rokon sem ér annyit, h bántsátok egymást. Nyugodj meg, semmi baj, ha tudnád, h mi is hányszor csináltuk már ezt :))) és itt vunk, szépen élünk, szeretjük egymás és megoldjuk az adódó konfliktusokat!
2012. jún. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha legközelebb ezt mondja ne reagálj rá, viszont addig ne is "nyisd ki a pofád" amíg nem kér bocsánatot.

Tégy úgy, mintha ott se lenne. A közöny ölni tud, borzasztó rosszul fogja érezni magát egy idő után.

2012. jún. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha mostanában szokott rá erre a "stílusra", szerintem azért lehet, mert ő tisztában van a te jelenlegi "kiszolgáltatott helyzeteddel", azt gondolja, hogy úgysem tehetsz sok mindent a pocidban növekvő baba miatt; nyeregben érzi magát. De ne hagyd magad, és azért tudatosítsd benne azt, hogy akár! nélküle is fogsz boldogulni, ha úgy alakul, és egyáltalán nem vagy kénytelen lenyelni minden durva beszólását. Fel a fejjel!:)
2012. jún. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!