Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem mond a maganorvos a...

Miért nem mond a maganorvos a 16. heti UH vizsgálaton semmit a baba nemevel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azt hittem ha maganorvoshoz megyünk akkor nagyon hamar tudni fogjuk milyen nemű a babank.annyian írjátok hogy 12-14 hetesen megmondták.nekünk a 16. Héten miért nem mondott semmit?:-( azt mondta a fiúknak később szállnak le a herei.a következő uh- n már megtudja talán mondani. Mitől függ hogy valaki 12, hetesen elmondja valaki csak 20.héten? Magyarazzatok meg lécci

2012. jún. 6. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem 16+5 volt, amikor egyértelműen megmondták, hogy fiú!a fotón is nagyon jól látszik, hogy mi van a lába között! :D

De lehet, a te babád nem úgy fordult és a doki tényleg nem akart tippelni.

17 hkm

2012. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

25. héten, 4D-n tudtuk meg, hogy fiú, én is szerettem volna tudni, de állandóan takarta magát....Klinikán csinálták az első 2 kötelezőt, de jobban örültem, hogy a genetikai és egészségi részével foglalkoznak részletesen, hogy tényleg rendben van-e minden, mint a kukacát keresgéljék mindenáron.

36 hetes kismama

2012. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekünk 16.héten lányt mondott a doki,de nem volt benne 100%-ig biztos. A 20. heti 4D-n már kukaca volt :) és most is az van neki,5 hónapos :)

Szerintem a Te dokid ha nem biztos benne, akkor inkább nem mond semmit.

2012. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gondolom mivel nem látta...ha biztosat nem tud mondani akkor felesleges bármit is. Azt most is tudod, hogy vagy-vagy. Attól, hogy magán dokihoz jársz, nem kell csodát várni, én is privát járok, de egyszer sem mutatta meg magát a kisfiam az orvosunknak. 20hetesen tudtuk meg, 4d-s uh-on. Ott viszont teljesen egyértelműen látszott minden :)
2012. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az enyém úgy a hátát mutatja a dokinak ahogy elő van írva. Őt onnan el nem lehet mozdítani... így nem is lehet látni az égvilágon semmit. most meg mivel mennem kell magzatvízvételre na abból 1000%-ig megmondják a nemét is. nem bujkál tovább a picur. csak legyen egészséges! :)
2012. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!