Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérváron szülésznőt kit...

Fehérváron szülésznőt kit ajánlanátok? Ciki, ha nem a fogadott dokim asszisztensét választanám szülésznőnek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem a dokié volt hanem másik!

Ki a dokid?

Nekem Bozsa Anikó volt! Bátran ajánlom neked!

2009. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én még szülés előtt vagyok, de a fogadott szülésznőm Bognár Bea. Találkoztunk, egy órán át beszélgettünk. Szerintem rettentően kedves, csak ajánlani tudom az eddigiek alapján. Nekem nagyon lelkiismeretesnek tűnt. Amúgy nálam sem ő a dokim szülésznője, de örült neki, amikor mondtam, hogy őt választottam.
2009. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Rubliczkyhez járok, a közvetlen asszisztense is szülésznő, de lehet, hogy inkább másban gondolkodnék. Bozsa Anikót nagyon dícsérik!!! Mikor fogsz szülni?
2009. júl. 3. 15:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Bognár Bea alapból ki mellett van, Nem ő véletlen a Bata Barnabás melletti Bea, mert akkor látásból ismerem.
2009. júl. 3. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:

A Rubliczky mellett a Mariant is dicsérik az egyik ismerősőm nála szült!

Az Anikó telefonszáma kell írj nyugodtan privátaon elküldöm. Amúgy nekem a doki az Anikót ajánlotta anno!

A sógornőm is az Anikónál szült.

Én már megszültem és egy 21 hónapos kisfiú anyukája vagyok!

HA bármi kérdésed van, szívesen válaszolok neked, csak írj privátan!

További jó babavárást és könnyű szülést kívánok!!!!!

2009. júl. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!