Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok és...

6 hetes kismama vagyok és iszonyat álmosság gyötör. Utrogestant szedek, lehet attól vagy a baba miatt van?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Baba miatt vagy ennyire fáradékony.
2012. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A baba diktálja "így vigyáz magára", most a pihenésnek van itt az ideje, pihenj, aludj, ne erőltesd meg magad :)

Boldog babavárást!

2012. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok! :)
2012. jún. 8. 10:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Én képes voltam este 8-tól reggel 8-ig aludni és még délután is szundítani.De ez a nagyon álmos időszak pár hét alatt elmúlt.
2012. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem szedtem semmi gyógyszert, egyszerűen csak a terhesség miatt voltam nagyon álomszuszék. Nagyon sokat aludtam, pedig alapvetően rossz alvó vagyok, de akkor...este 7-kor már aludtam. :)

Nekem ez a fáradékony időszak 2-3 hónapig is eltartott. Hiányzik is, mert akkor aludtam a legjobbakat életem során! :)

2012. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már szégyenletes módom fáradt vagyok. Sokat alszok. vasárnap felkeltem, reggeliztem, és de. 10-kor bedőltem az ágyba, és aludtam egyrát, majd du. ismét szundi. De nagyon álmos vagyok én is. Sokat tudnék aludni. Sajna ez ezzel jár, amjd elmúlik, én is ezt várom.
2012. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aludjatok sokat kismamik :) ha megszületik a csöpp utána úgysem lesz rá időtök :)

(3,5 és 1,5 évesek a fiúk, ha jól meggondolom 4 éve nem alszom... :D )

2012. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is iszonyat sokat tudok aludni. Délelött muszály ledölnöm 1 órára és este is már 7 kor csak pislogok. Az éjjel úgy alszok hogy ágyuval nem tudnának kiverni magd reggel is egy kín felkelni. Így megy minden nap. Alig tudok csinálni valamit is, mert ha rámjön akkor ajaj... :)
2012. jún. 8. 11:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is szedek utrogestant, iszonyatosan fáradt vagyok. szó szerint egész nap aludnék. Mellette erős fejfájással. :(

Kérdeztem az orvost, hogy ez a gyógyszer mellékhatása -e, de mondta, hogy nincs mellékhatása, ez a terhesség "mellékhatása".

Én az egészségügyben dolgozom, és annyira álmos vagyok napközben, hogy az ügyeleti szobában le kell feküdnöm, egy egy félórára aludnom, hogy tovább tudjak dolgozni. :) SZerencsére jól tolerálják a kollégák, nagyokat is nevetnek rajtam.

2012. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, jó munkahelyed van. Bár én is le tudnék feküdni, de nálunk a kismama az ellenség.

A fejem nekem is szokott fájni, arra lehet vmit szedni?

2012. jún. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!