Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzalmas hányingerrel küzdök...

Borzalmas hányingerrel küzdök minden nap, az orvosom a Daedalon kúpot, vagy a gyógyszert javasolta. Én most gyógyszer formájában szedem, nem árt, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szedtem, sokkal rosszabul lettem, mint akit agyonütöttek, mintha össze lenne keverve a nyugtató az altatóval, legalábbis én így éreztem!
2008. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem se szedd. Az én dokim azt mondta, adhatna kúpot, gyógyszert, de nem lenne jobb. A B6-tal próbálkoztam, azt is kihánytam. Ezen az időszakon át kell esni:-(( Utána szép napok jönnek...

Boldog babavárást, kitartás!

2008. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Próbáld ki a B6 vitamint.Nekem az is jó volt.
2008. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat a B6 vitamint is szedem, de úgy

érzékelem, hogy egyik sem igazán hatásos.

2008. ápr. 26. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
szia.irasd fel a dokiddal a torecan nevű bogyót,attol garantáltan jobban leszel,azt szedem én is.nekem is nagyon rossz volt,hanyingerem vlt mindig,szédültem és sokszor hánytam is,de ez bevált,azóta semmi bajom.probald ki,jobbulást:)
2008. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 32. hétben járok, és még mindig minden kihánynék, ha nem szedném a CERUCAL-t. Napi 3X1-et. Megkérdeztem egy orvos-genetikust, hogy árthat-e a babámnak, és azt mondta, h nem. A torecan-t nem próbáltam, de az egy elég régi gyógyszer. Persze ettől még lehet hatásos, de inkább a cerucalt javaslom, persze csak a 12. hét utántól.
2008. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!