Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt 1:150. Reményk...

Kombinált teszt 1:150. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tulajdonképpen csak egy kis biztatásra vágyom mert már 3 hete csak sírok.. Sajnos a kombinált tesztem nagyon rossz lett. 1:150 másfél hete megtörtént a chorionbiopszia is. a hivatalos eredmény csak 28.-án lesz meg. addig lehet hogy hívnak de lehet hogy nem.. A dokim azt mondta minden követ megmozgat hogy a hétvégére tudjuk az eredményt. De már 17 hetes leszek akkora... Tulajdonképpen a véleményeteket és a tapasztalataitokat szeretném megtudni a tesztről. Mert már az egész google a fejemben van.. De többet ér nekem a tapasztalt kismamik véleménye bármilyen dokumentációnál... És igen tudom hogy csak valószínűség számítás... De nagyon elkeserít... főleg hogy 25 éves vagyok...
2012. jún. 11. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!!!
2012. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jún. 22. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!