Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki nem akar segiteni sok...

Valaki nem akar segiteni sok a kérdésem? 6. hónapba vagyok 31 évesen

Figyelt kérdés
baj ha szexelek terhesen a párommal ?? szerintetek bent legyen a szülésnél a párom ?? Elönyös ha otthon szülök??? stb. valaki segithetne
2012. jún. 11. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos nem tiltott el, akkor a 9 hónap alatt végig mehet a szex. Otthon NE szülj, kórházban csak. Ha a párod szeretne bent lenni és te is szeretnéd, akkor menjen.
2012. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha szexszeltek (hacsak az orvos máshogy nem rendelte), ha a párod is bent szeretne lenni akkor jó, ha ott van, de ha ő nem szeretné ne erőltesd,

Határozottan ellenzem az otthon szülést (ha jól tudom nem is lehet legálisan), inkább válassz olyan kórházat ahol nyitottak az alternatív módszerekre

stb nem tudom mi lehet még :)

2012. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexelhettek ha az orvos ezt nem tiltotta meg, otthon ne szülj, mert nincsenek meg hozzá a biztonságos feltételek. A párod bent szeretne lenni szülésnél?
2012. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

? Nem, ha nem vagy veszélyeztetett nem tilos a szex.

Az, hogy szerintünk bent legyen-e, lényegtelen, ha szeretnéd, neked jó lenne, és ő is szeretné, akkor mindenképp, nagy segítség.


Az otthonszülés szerintem a legkevésbé sem előnyös, de ezt is te tudod.


Picit olvasgass a szülésről, mert nem sokat tudsz róla még, és ez viszont igen hátrányos.

2012. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igent bent szeretne lenni de én viszont vagy itthon vagy vízben szeretnék szülni. Fájdalom mentesen Mert nagyon félek Ez az első.
2012. jún. 11. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát itthon fájdalommentesen tuti nem tudsz szülni, mert ahhoz EDA kell azt meg csak kórházban adják be...na meg az otthonszülők nem azt az elvet vallják, hogy minél természetesebben és beavatkozások nélkül? Így az eleve üti az EdA gondolatát is
2012. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A szex akkor bajos, ha fáj, vagy a doki eltilt, amúgy csak nyugodtan! Nekem a szülésznő kifejezetten ajánlja a 38. hét után (már mondta)! Ha benn szeretne lenni, vagy te szeretnéd beszéljétek meg, de minél hamarabb, hisz a 30-31. héttől szülésfelkészítő tanfolyamra kell járnotok! Otthon nem szülnék semmi pénzért, sok váratlan helyzetet hozhat a szülés,amit otthon lehet nem lehet megoldani!

36 hkm

2012. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vízben szülhetsz kórházban is (mostmár a legtöbb helyen van rá mód, csak a szülésznő felé jelezni kell ezt), és ha otthon szülsz, az se lesz fájdalommentesebb, csak veszélyesebb!!
2012. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. És mit gondoltok arról ha az apuka bent szeretne lenni. csak fél hogy nem bírná nézni azt hogy nekem ez mennyire fáj .
2012. jún. 11. 17:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Látni nem lát semmit majd, a fejednél lesz és fogja a kezed! Tolmácsolja amit a szülésznő, doki mond! Segít a légzésben!
2012. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!