Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » V. Hasmenés miatt 2 napig nem...

V. Hasmenés miatt 2 napig nem ehetek, csak teát ihatok. A baba kap ez alatt elég tápanyagot?

Figyelt kérdés
Görcsös hasmenés miatt kell 2 napig nem ennem, csak citromos teát innom. (esetleg keksz belefér). A babám ugye nem "éhezik", mint én? Ma már jól vagyok, és olyan éhes, de nem ehetek, csak teával telítem a pocakom. Mellette széntabit szedek+magneB6-ot+C vitamint. 22h km.
2012. jún. 12. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A baba elveszi ami neki kell. Két nap még nem tartós éhezés, nem lesz baja a babának. A folyadékbevitelre viszont figyelj, hogy meglegyen.
2012. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
emiatt ne aggódj, a baba elveszi a szervezetedből a neki szükséges tápanyagot
2012. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megkönnyebbültem. Köszönöm szépen. Én is erre gondoltam, de jó ezt másoktól is hallani.:)
2012. jún. 12. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj! Szedsz vitamint, iszol teát, eszel egy kis kekszet, a többit ő elveszi a szervezetedből. Én kb egy hónapig csak gyümölcsökön éltem, kb semmi szilárdat nem ettem, mert nem kívántam, még is egyben van a kölök! :D Kitartás, már nincs sok hátra! Ha letelik a 2 nap, akkor is csak szépen lassan kezdj el enni, ne tolj be rögtön egy nyolcszeletes pizzát! :)


17 h km

2012. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!