Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek a vizesedés ellen?

Mit tehetek a vizesedés ellen?

Figyelt kérdés

A sót már szinte teljesen kiiktattam az étrendemből, mégis nagyon dagad a bokám(érdekes, hogy a jobb bokám 3-szor akkora mint a bal). Mutattam az orvosnak és azt mondta, hogy amíg a vérnyomásom rendben van(120/80) addig nincs probléma. Vizeletet is néztek és nem volt benne fehérje. Az normális, hogy mindig ugyanannyira be vagyok dagadva és reggelre sem megy le? Mit tudok tenni, hogy legalább egy kicsit kisebb legyen?


35+2 hetes kismama


2011. aug. 18. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
sétálgass, majd pócold el a lábad (feljebb legyen, mint a szíved) és fogyassz sok uborkát, retket, ezek vízhajtó hatásúak.
2011. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de én középidőtől végig vizesedtem és _bármit_ csináltam, nem ment lejjebb, még az orrom is föl volt dagadva, annyira puffadtam - a vérnyomásom inkább alacsony volt, úgyhogy nekem sem volt toxémiagyanú

szülés után 1 héttel teljesen lement a víz

2011. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám csak azzal a különbséggel hogy én még csak 23 hetes vagyok.Épp most néztem utána a neten,és találtam rá 3 féle homeopátiás golyót.Szerintem nézd meg neked melyik jó mert alkat és tünet alapján dől el neked melyik lenne a jó.Az oldal neve:homeopatia.info.hu

Én már több homeo golyót használtam pl.hányingerre,csalánkiütésre és minden tünetem elmúlt.

Egy próbát megér,ráadásul ezekkel nem ártasz se a babának se magadnak.Remélem tudtam segíteni..

2011. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon vizesedett a lábam, nem használt semmi,sem a só mellőzése,sem a polcolás semmi. Fehérje is volt a vizeletemben,de mivel rendben volt a vérnyomásom így nem csináltak belőle gondot! Ja és nekem is reggel is ugynolyan dagadt volt a bokám mint este!
2011. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos mást nem igazán tehetsz. Míg rendben a vizelet, meg a vérnyomás addig nekem is azt mondta a védőnő, hogy nincs semmi baj. Nekem a kezem is be van vizesedve (alagútszindróma), meg már a combomon is észrevettem, hogy múlthéthez képest sokkal nagyobb, mert akkor még rám jött az egyik nadrágom, a héten meg már nem. És nem eszek sokat. :)
2011. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint legalább a szülésig ez már így fog maradni. Azért köszönöm szépen a válszokat:)
2011. aug. 18. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!