Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gondoltatok-e rá, hogy psziché...

Gondoltatok-e rá, hogy pszichés eredete lehet annak, hogy gondotok van a teherbeséssel?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon sok függ attól hogy pszichésen milyen állapotban vagy. A tudatalattid nem engedi a teherbeesést ha nincs minden rendben.
2012. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És arra gondoltatok, hogy nőgyógyászati betegségetek -ha van- szintén emiatt van?

Mióma, endometriózis ilyenek?

2012. jún. 13. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre nem gondoltam még. Max. arra hogy a gyógyulást befolyásolja a pszichés állapot.
2012. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, folyamatosan arra gondolok, hogy remélem tudni fogja a tudatalattim, hogy kitől NEM akarok gyereket.
2012. jún. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, nagyonis beavatkoznak a lelki tényezők mind a betegségek kialakulásában, mind a meddőség kérdésében.
2012. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szóval, hogy nekem van/volt 36 évesen:

egy csomó miómám

endometriózisom

és egy teratóma az egyik petefészken az mind azt jelenti valami nagy gondom van az anyasággal?

2012. jún. 13. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem erre mindenki mást fog mondani. aki a pszichológiai részében hisz, az azt, hogy tudat alatt nem vagy kész az anyagásra vagy nem vagy tisztában a női mivoltoddal. A természetgyógyász azt mondja, hogy mivel minden probléma egy testrész körül van lehet, hogy rossz helyen fekszel és ott vízér megy vagy nagy az elektroszmog a deréktájékod körül. Aki az étrendben hisz az tuti kihozza, hogy savasan étkezel és kevés keresztesvirágú zöldséget eszel, pedig az a termékenységet meg a hormonrendszert nagyban befolyásolja stb.
2012. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!