Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Mikor pozi lett a...

Kismamik! Mikor pozi lett a teszt, mit éreztetek? Mire gondoltatok? és első ultrahangon?

Figyelt kérdés
nem féltetek a felelősségtől?
2009. nov. 24. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Fúúú, rám a frász jött :)) Azt sem tudtam mit csináljak, két héttel a pozitív tesztem előtt közölte a nőgyógyász, hogy nekem így nem lehet gyerekem! Szerintem aznap csináltuk a kisfiamat! :) (78 mm-es petefészek cisztám- és a petefészek marker eredményem is horribilisen magas volt... CT-re kellett volna mennem a teszt után 2 nappal, és csak megérzésből csináltam meg. Még szerencse! :))
2009. nov. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

őszintén megmondom, bepánikoltam, kezem-lábam remegett, nem tudtam mi tévő legyek, sírjak-e vagy nevessek, boldog voltam, de még se, millió kérdés és aggodalom töltött el.


Az első UH (illetve a többi is). hát, tuti lepontoznak majd szuper mamik. Nem fogtam fel, hogy az ott a monitoron az én babám, olyan volt mint ha egy filmet néznék, tényleg nem fogtam fel... de hát egy akkora csoda, hogy a fenébe lehet ezt érett felnőtt módjára kezelni? :)


egyébként borzasztóan félek még minig, nem csak a felelősségtől, MINDENTŐL :D

39h km:)

2009. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem féltem én semmitől! BOLDOG voltam, azóta is az vagyok. Örömkönnyek voltak bőven. :)

39+2km

2009. nov. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig a pozitiv tesztre vágytam,aztán mikor meglett megijedtem,Egész nap feszült voltam,szegény Páromra állandóan kiabáltam,felkaptam a vizet.Ez csak első nap volt,utánna megnyugodtam,és boldog voltam.Nekem az ultrahangon már félelmem volt,mit éesz,mit mond a doki,de hál istennek pont 6 hetesen mér vert a kis szive:-)))Azóta boldog vagyok,csak mindenért aggódom:-)15+2hetes kismami
2009. nov. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát teljes kétségbeesést:)fel sem fogtam.ugyanis az első hónapban sikerült a lánykánkat összehozni és nem akartam elhinni.megláttam a tesztet persze örültünk nagyon aztán a dokinál nem is tudtam mit mondani csak annyit kérdeztem h ilyenkor szoktak a kismamák megijedni vagy csak én vagyok ezzel így.tök ari volt mert mondta nem kell ezen megijedni.és az az érdekes h nem is attól félek h amikor kibujik utana mi lesz hanem a kibujás h fog menni.nem félek ugymond a szüléstől csak h hogy fog alakulni az egész.értitek?de bizzunk a legjobbakban.mindenkienk boldog babavárást.27 h km
2009. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi 2 évet vártunk a manóra, közben egy vetélésem is volt..., ennek ellenére, mikor megláttam a 2 csíkot, persze boldogan rontottam be a páromhoz, aki a zuhany alatt állt épp, de remegő kézzel és lábbal, és kb 100-as pulzussal. :) Kellett 30 perc, mire lehiggadtam. Nem félelemnek nevezném, nem tudom leírni igazán...

Aztán alig vártam a 7,. hetet, az a 3 hét örökkévalóságnak tűnt..., de akkor megláttam a kis pöttyöt az UH-on, és elkezdtek csorogni a könnyeim. :)

Amíg nem volt baba, alig vártam, hogy várandós legyek. Most, hogy itt van, alig várom, hogy kibújjon, és mindne nap láthassam. :)

13 hetes kismama

2009. nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én zokogtam, na persze nem azért mert nem örültem, hanem mert hirtelen 10 évesnek éreztem magam, aki semmit nem tud, se főzni, se söpörni, még egy pohár vizet is képtelen lettem volna akkor tölteni, úgy hogy az ne menjen félre, ne lötyköljem ki.Ott áltam valami elött amíről fogalmam sem volt.

ezer kérdésem volt, persze olyanok amiket nem tudtam megfogalmazni.Amíg meg nem mozdult nem is igazán hittem el:mondták hogy ott van, meg láttam is az uh-on, de amikor már éreztem, na akkor akkor teljesen megnyugodtam,nem beteg télleg nem az,mozog!!!!Persze most meg közeleg a "vége" most meg azért kezdtem el idegeskedni kicsit, most meg a szülésről van ezer kérdésem.

28hetes kimama

2009. nov. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én örömömbe sirtam és szaladtam venni még 1 tesztet hogy bisztos legyen!!!29+1hetes mami
2009. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én rögtön csináltam még egy tesztet, elkezdett potyogni a könnyem, kijöttem a wc-ből a két teszttel és felébresztettem Apát (5.30-kor). Nem igazán éreztem félelmet, csak határtalan nagy örömöt, hogy ez megtörténhetett velünk. (Azt mondta a dokim, hogy nehezen fogok teherbe esni, ehhez képest az esküvőnk után 1 héttel sikerült(-:)Azt első uh-n nem sírtam csak szemléltem a kis Drágánkat (egy kis babszemet), de amikor beültünk a kocsiba és nézegettem a képet, rájöttem, hogy ez a kis csöppség bennem fejlődik...Félelmet most sem a felelősségtől érzek, hanem attól, hogy épen, egészségesen megszülessen, aztán majdcsak kezdünk egymással valamit(-:

32 hetes kismami

2009. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!