Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második babát hogyan mondtát...

A második babát hogyan mondtátok el az apukának?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 05:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Külön szobában alszunk a férjemmel, mert van egy 3 éves lányunk aki nem hajlandó egyedül aludni. Na, szóval bementem apához és közöltem vele, hogy "Szivem, újra apa leszel". Ő meg még tök kómás volt, mert ez reggel fél 6-kor történt. Fel sem fogta, és 1 óra múlva kérdezett rá, hogy mit mondtál? De persze örült neki.
2012. jún. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Anita8401 ***** válasza:
100%

Szia!

Én lazán az orra alá dugtam a pozitív tesztet erre ő azt mondta,hogy nem biztos ez majd reggel csinálj másikat aztán az is pozitív lett és utána már elhitte,hogy 1 év próbálkozás után végre sikerült :) ,ez 7 éve volt :) .

Most ugyan így történt minden mivel márciusban döntöttük el,hogy jöhetne még egy hátha lány lesz :) és már áprilisban nem jött meg most meg azt nem akartuk elhinni,hogy ilyen gyorsan sikerült a baba :) .



14hkm

2012. jún. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak nem? :) (reméljük Apuka nem gyakorizik)
2012. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Még nem, csak érdeklődöm.

Mert az első az alap, hogy nagy meglepetés volt, meg is adtam a módját. De azért egy másodiknál kicsit úgy érzem, hogy már természetesebb a dolog, nem érzem azt, hogy nagy feneket kerítenék neki. De azért nem csak simán jelenteném be. Remélem azért érthető voltam :)

2012. jún. 14. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint csak rá vetted magad a második babóra :))
2012. jún. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak érdeklődöm a témában :)
2012. jún. 16. 08:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ma reggel teszteltem egy pozit,(váratlanul nem számítottunk rá),lefotóztam és elküldtem apának a képet a dolgozóba,az első babánál is így csináltam,akkor írtam neki egy pár szócskát is de most a meglepitől nem jutott eszembe semmi...
2012. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az elsőnél nekem majdnem ez jutott eszembe: be akartam állítani a számítógép hátterét valami babásra vagy egy pozitív tesztre.
2012. jún. 16. 10:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Én négy gyermeket szültem...és mind a négynél becsomagoltam azt a rugdalódzót amibe haza hoztuk :)

most az ötödiket várom és ugyan így tettem ,amikor oda adtam ,ki se csomagolta...tudom mi van benne!!mondta.

2012. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lufiba csomagoltattam a tesztet egy dobozban, és mellé egy alkoholmentes pezsit:)
2012. jún. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!