Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan mondtátok el a...

Ti hogyan mondtátok el a nagyszülőknek hogy unokájuk érkezik?

Figyelt kérdés
Nagyon kreatív ötleteket várok: pl. én belesütnék pár kedves szót sütibe, ilyesmi.

#nagyszülőknek
2012. máj. 6. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen. Nem kell ebből nagy felhajtást csinálni.
2012. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen.

Kislányunknál felhívtam és mondtam, gratulálok, nagymama lettél:) Második babánál, Anya úgy néz ki kistesó érkezik hozzánk. Hát így:)

2012. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
amikor találkoztunk köszönéskor azt mondtam anyumnak, h "szia nagyika!" :D volt lehidalás (persze jó értelemben)
2012. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnál csak simán közöltem,hogy jön az unoka! Kislányomnál tudta,hogy már egy ideje probálkozunk, ugyhogy amikor mondtam,hogy megyek tesztet venni,mert gyanus jeleim vannak, már nagyon izgult, és az elsők között tudtam meg,hogy jön a második unoka! De pl adhatsz neki egy uh fotot!
2012. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A távolság miatt sajnos telefonon.Mondtam anyunak,hogy nagymama lesz.Erre ő miért ki terhes?(a nővéreméknél vártuk a babát ,de nekünk hamarabb sikerült).Aztán kb 5 percig mást se kiabált csak hogy nagymama lesz!
2012. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én bevittem a tesztet neki a szobába, de nem vágta, hogy mit kell nézni, és hogy akkor most az mit is jelent. :-DD Hát jó, amikor én születtem (32 évvel ezelőtt), akkor még nem volt ilyen gyorsteszt.
2012. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjem az anyjának, én az apámnak mondtuk el külön. Ő elment hozzá, én felhívtam apámat telefonon, az volt a reakciója: jézusmária. Anyósom sírni kezdett. Szerintem ő sem örömében. Nálunk sajnos a családi háttér elég zűrös.
2012. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni törölközőt vagy bögrét, amire rá van írva, hogy a legjobb nagypapa/nagymama :) Mi ilyen ajándékkal kedveskedtünk.
2012. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi megvettük a nagymama című könyvet és beletettük a kismanó első UH képét. Volt sírás és meghatódás és ölelés. :)

Ráadásul anyósomnak pont szülinapja is volt, dupla öröm volt, hogy akkor tudta meg :)

2012. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
mi ma anyák napján anyunak és anyósomnak is a virágcsokrába raktunk egy ultrahangos képet, nem látszodott rajta még semmi nagyon de rögtön levágták
2012. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!