Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lefeküdtem 1 ismerösömmel, de...

Lefeküdtem 1 ismerösömmel, de nem belém ment hanem a hasamra, utána kiment lemosta magát és utána ujra kezdtük de akkor nem ment el. és ez volt három hete, és ma regel mikor felkeltem nagyon szédültem meg hányingerem volt. Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%

Melyik fajta spermától?

A hasadon maradttól,vagy a pasin maradttól,amit aztán lemosott?


Ez hihetetlen...

Nem lehetsz terhes!

2009. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát attól félek hogy maradt a pasin..vagy valami:S

Mert nagyon érdekes most ez eddig sosem szédültem.. de viszont nem sokára megkell jönnie lehetséges hogy attól szédültem meg hányingerem is attól volt?

2009. júl. 4. 17:18
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Te hány éves vagy, hogy ilyeneket kérdezgetsz? Az eszem megáll, aki nem tud felnőni a szexhez, az ne szexeljen.
2009. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Az,ami rajta maradt,már életképtelen volt.Főleg még meg is mosakodott...A sperma csakis a hüvelyi környezetben képes életben maradni.
2009. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

18 vagyok.. most töltöttem..csak eddig nem igazán volt ilyennel dolgom..

és félek csak ezért kérdeztem..

nem kell egyböl lebaszni.

2009. júl. 4. 17:21
 6/16 A kérdező kommentje:
jójó köszönöm szépen akk megnyugodtam:)
2009. júl. 4. 17:22
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

1. vagyok

Nyugi nem vagy az.Az a sperma,ami a pasin maradt, attól sem.

2009. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Bármitől szédülhettél és bármitől lehet hányingered, ebben a melegben, egyiken sem csodálkoznék.

Amennyiben gumi nélkül szexelsz, teherbe eshetsz az előváladéktól is, abban is van sperma. Így az, hogy a végén a hasadra vagy bárhova máshova élvez, nem befolyásolja a dolgot, csak annyiban, hogy ha nem beléd megy el, akkor lényegesen kisebb az esélye a terhességnek. Ha 3 hete történt a dolog és valamikor most kell majd megjönnie, akkor mensi után néhány nappal lehettetek együtt, amennyiben 28 napos körüli a ciklusod. Így megint kisebb az esélye a terhességnek, mintha egy héttel később, azaz középidőtájt lettetek volna együtt.

Mindezekből következik, hogy védekezés nélküli szexnél mindig van esély a terhességre és ha most ezt "megúszod", akkor váljék tanulsággá és addig ne kockáztass amíg valóban babát nem szeretnél.

Vannak fogamzásgátló tabletták, kúpok, habok, gumi, méhen belüli eszközök, biztosan az orvosoddal meg tudjátok találni a neked megfelelőt.

2009. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

igenigen utána 2-3 nappal történt..

Hát igen..hogyha ezt "megúszom" mostmár nem megyek bele ilyen felelőtlen dologba..

köszönöm hogy segitetetek:)

2009. júl. 4. 17:28
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Siman lehetsz terhes, hiszen igaz hogy a hasadra elvezett el, de egyetlen csepp is elegendo ahhoz, hogy teherbe essel! Ugyhogy addig ne nyugodjal meg, amig nem lesz negativ teszted, nem mesz dokihoz es vizsgal meg, es nem jon meg a menstruaciod!

Irassal fogamzasgatlo tablettat ha elmesz a nogyogyaszhoz!

Es ugy, ahogy most belementel a jatekba felelotlenul, ugyanugy legkozelebb is bele fogsz menni, foleg akkor, ha most meguszod es nem leszel terhes.

Ugyhogy mindenkepp irany a doki, gyogyszer!!!

2009. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!