Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lefeküdtem 1 ismerösömmel, de...

Lefeküdtem 1 ismerösömmel, de nem belém ment hanem a hasamra, utána kiment lemosta magát és utána ujra kezdtük de akkor nem ment el. és ez volt három hete, és ma regel mikor felkeltem nagyon szédültem meg hányingerem volt. Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 17:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Aki azt irta ami rajtamaradt az eletkeptelen volt: megcafolom! En eppen igy lettem terhes!!! Pontosan igy, elment a hasamra, aztan letorolte es ujrakezdtuk, most pedig 20 hetes kismama vagyok es szedulessel majd hanyingerrel kezdodott minden...mintha csak azt a februari napot irtad volna le.....komolyan!
2009. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Juj..na az nagyon gáz akkor:S

Szerintem megvárom azt az időt mig meg kell jönnije és ha nem jönn meg akkor elmegyek az orvoshoz...:S

De nagyon félek .

2009. júl. 4. 19:25
 13/16 anonim ***** válasza:
32%
tuti nem vagy terhes! ne parázz!
2009. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
4%
18 évesen elvileg már felnőtt nő vagy.Elvileg.Jézusom!!!!
2009. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

Siman lehetsz terhes. Amit ti csinaltatok, az a megszakitasos kozosules. Tehat vedekezni nem vedekeztetek, hiszen az, hogy kiveszi amikor elmegy, nem vedekezes.

Menjel nogyogyaszhoz, kezdjel el szedni fogamzasgatlo tablettat. Ne feljel tole, mindennap egyet beveszel, egyszerre 3 havi adagot ir fel a doki, ha van baratod kozosen fizessetek, ha nincs akkor kerd meg a szuleidet fizessek. Hidd el sokkal jobb, mint barmi mas. Csak beveszed, es nyugodtan mehet a moka!:) Nincs izgalom, nincs felelem, csak elvezet van!

2009. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
vegyél egy tesztet,menj orvoshoz.
2009. júl. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!