Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt mondjak hogy a terhesseg...

Azt mondjak hogy a terhesseg utolso heteiben mar nincs sok helye a babanak a mozgashoz, az enyem ugyanugy ficankol mint eddig akkor most mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
jaj ne is mondd,az enyém ugy kinyomja magát hogy szinte meg lehet neki fogni a kis kezét,lábát,már majd ki szakítja a pocimat:(...38 hetes vagyok amugy
2009. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne aggódj, minden OK. Az enyém is a legvégéig ficánkolt, sőt aludni sem hagyott, állandóan izgett-mozgott!

Most 5 hós, és egy végtelenül nyugodt kislány, persze játék közben olyan, mint egy duracell nyuszi!

2009. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
36 hetes vagyok,ahogy lefekszem rogton "elindul" a kisasszony,erdekes hogy amikor allok vagy ulok akkor nem.
2009. júl. 4. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dettó.Sokszor nem tudom,képes e még nyúlni a bőröm.


35 h

2009. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ismerős a szitu. Néha az Alien jut az eszembe....Bocs a morbid viccért, de olyan, mintha már ki akarna bújni ott, ahol éppen kedve tartja. A hasam meg olyan alakzatokat vesz, hogy a 3,5 éves lányom csak csodálja és kacarászik rajta. És ha belegondolok, még 4 hete van nőni!!! De hogy hova?! Így is akkor a a pocakom, hogy azt kérdezik, ikrek? Pedig csak 1 manóka. :)

Kitartást lányok!


Üdv!

36 h km

2009. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

azért nyugodtabb,ha te mozogsz, mert neki ringató érzést biztosítasz ezzel

nekem vajúdás közben is végig ficánkólt.

most se bír megülni fél percig a fenekén.

sok boldogságot

11hós kisfiú anyukája

2009. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!