Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szülés előtt pár nappal...

Ha szülés előtt pár nappal vagy héttel már elmegy a nyákdugó, azt honnan lehet felismerni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor be kell menni a korházba?
2009. júl. 4. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem baj ha nem veszed észre és nem kell emiatt semmit sem csinálni. Van akinek hetekkel a szülés előtt elmegy. Nem lesz semmi baj miatta. Nekem mondjuk akkor ment el amikor elkezdődött. Pár órája már mensis fájdalmaim voltak amikor elmentem a Wc-re mert éreztem, hogy valami folyik. Az volt. Nagyon nyúlós barnás takonyszerű valami amit alig bírtam "elszakítani" a papírral, hogy fel tudjak állni végre mert hiába nyomtam már nem jött csak lógott ki belőlem. Bocs de tényleg ilyen volt.

Üdv

4,5 hós anyuka

2009. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyálkás-nyúlós sárgás vagy véres darabkák jönnek. Lehet, hogy csak részletekben távozik, lehet, hogy egyszerre. Kórházba nem kell menni csak emiatt, viszont onnantól nagyon kell vigyáznod, mert a nyákdugó védi a picurt a fertőzésektől.

Nekem annak idején szülés előtt 3 nappal jött egy kis darabka, olyan volt, mint egy meztelencsiga..sárgás színű, kocsonyás. Azonnal tudtam, hogy ez az (első baba). A többi a szülésnél jött ki, az már véres volt és nyúlt mindenfelé...

Könnyű szülést kívánok és boldog babázást!

2009. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vizuális tipus vagyok.A hasamat fogtam lányok,én sem tudtam volna jobban leírni a nyákdugó távozását:))))11 hetes babás
2009. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!