Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelygombám van? Nincs...

Hüvelygombám van? Nincs viszketés, csak érzékenyebb a szeméremajkam amikor wc után megtörlöm, és a Lactacid mosakodó kicsit csípni kezd. ( nem használom minden nap).22hkm.

Figyelt kérdés
Ha canesten krémmel kenem elmúlik, vagy mindenképp kell a kúp is?
2012. jún. 15. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 18hetesen gombára pimafucortot adott, azt lehet terheseknek használni. Van krém is é kúp is, és nem árt a babának. (nekem mind 2-őt kellett, a kúpot csak este 1-et) Ha érzékeny, az még nem biztos, hogy gomba, várj kicsit. A gomba jele a viszketés. Jó egészséget!
2012. jún. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lactacid mosakodó, az irigátor? Csak mert nem lenne szabad irigátort használnod terhesség alatt. Én is azt mondom, hogy várj még, mert lehet, hogy csak a hormonok miatt érzékenyebb (nekem is érzékenyebb és nincs gombám). Amúgy meg dokit kérdezz!
2012. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!