Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őszi, téli babáknak már...

Őszi, téli babáknak már vásárolgattok? Én november 4-re várom a kislányunkat, és már el kezdeném beszerezni a ruhákat, játékokat stb. hogy ne egyszerre kelljen.

Figyelt kérdés
Bizományiban jártam már, de ott még nincsenek téli cuccok. Vaterán nézegettem. Turkálóban lehet már kapni téli ruhákat? Ti hol veszitek meg? És miket?
2012. jún. 16. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én kis Drágám augusztusban születik, de már én is nézelődök a téli cuccok között, ha meglátok valami olcsót, meg persze olyat, ami tetszik és jó ára/minősége van!!

A facebook-on is sok olyan ruhát áruló csoport van, ahol már árulnak használtan téli ruhákat is!!

Én is, ha kifogok valamit, akkor megveszem, persze számolgatni kell, hogy mennyire tudja kihasználni a kisfiam majd(múltkor találtam egy macis overált, de csak 3hónaposig volt jó, mi akkor megyünk bele a télbe, így nem tudtuk volna használni, nem vettem meg, pedig nagyon aranyos volt).

Az üzletekben még nem találni új téli holmikat.

A turkálót nem tudom!

Szerintem a vaterán, jófogáson, apródon is érdemes szétnézni megye/város szerint, hogy elkerüld a postaköltséget!

30hkm

2012. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok ruhát vettem a teszveszről. A 90 %-a teljesen új! És még ha a postaköltséget is ráteszem, akkor is olcsó, pl. postaköltséggel együtt 1500 Ft-ért vettem 10 db új body-t.

Nézz szét itt: [link] 1000 Ft-ért már vannak rugdalózók, 2000-től bundazsákok.

2012. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Turiban most még nem igazán vannak téli ruhák!

Decemberben szültem, de sokkal hamarabb nem vásároltam, mivel nem tudtam,hogy mekkora lesz!

Mindenki mondta,hogy ne vegyek sok 56-os ruhát, mert azt hamar átugorják.

Hát az én fiam 2800 grammal született, igaz 50 cm volt, de elég sokáig jók voltak az 56-osak, amiből még venni is kellett, mert kevés lett!:)

Szóval még túl sok mindent ne vegyél, várd meg,hogy majd a 32. hét körül mekkorának tippelik!

2012. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

32. hétig várjak?? Ááá, az olyan sokára van még. Mondjuk akkor veszek olyan dolgokat addig amik nem méretfüggők. Nem akarok egyszerre mindent, mert az anyagilag elég megterhelő lenne.

2012. jún. 16. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:

...sztem is célszerű megvárni a 32.hetet.barátnőm bevásárolt 56-os ruhákból,és EGY SE lett jó a gyerekre.az anyukája ment haza nagyobb ruhácskákért.még téli cuccok nem nagyon vannak sehol,még őszi se sajnos...turiban napozók vannak.

na meg nem tudom babonás vagy-e de a nov még nagyon messze van.

37hkm

2012. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is már a télieket figyelem. igaz az én gyerekeim már 1 és 4,5 évesek. de már szoktam télit venni, hogy ne egyszerre elljen megvenni.


mondjuk én márciusba már a nyáriakat vásároltam. most meg nem kell már semmit venni, mert kést a ruhatáruk a nyárra

2012. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja és most adtam el téli bundás csizmát a vaterán
2012. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én oltóber elejére vagyok kiírva. Én is vásárolgatok már. 50-es ruhákat nem veszek, csak 56-ost, és attól felfelé. Nameg nemcsak ruhácskák kellenek, hanem kiságy, pelenkázó, babakocsi, kád... stb Ezeket is meg lehet venni előre. Én úgy bánok, hogy figyelem az akciókat. Ami akciós azt megveszem. Leértékelt hosszú újjú bady, pelenkázó matrac, újszülött pelenka, textilpelenka már meg is van. Neked is ezt ajánlom. Sok pénzt meg lehet spórolni egy jó kis akcióval. Babkocsit is neten találtunk alkalmi vétel volt, nagyon szép állapotban. Nem is látszik rajta, hogy használt. Egyszerre nagyon sok lenne.

23 hkm

2012. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!