Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. hetes kismama vagyok....

7. hetes kismama vagyok. Nagyon hullik a hajam 3 hete. Nálatok is így van ez? Elvonhatja a baba a vitaminokat azért van? Pedig szedek Elevitet, Magne B6-ot, folsavat.

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is nagyon hullik és pont tegnap beszéltem a fodrászommal aki megerősítette hogy a baba miatt van:)Azt mondta hogy nyugodjak meg a 2. trimeszterben már nem fog annyira!

6hetes kismami

2009. júl. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hullott a hajam az első trimeszterben ugyanakkor egyre több lett gondolom a vitaminok miatt így -úgymond- volt miből. Már nem hullik csak egyre inkább dúsabb de gondolom(ahogy más kismamáktól hallottam) a szülés után nagyon sok fog kihullani:(
2009. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azért remélem nem kopaszodunk bele a babázásba :D
2009. júl. 5. 09:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Szedjél Elevitet, vagy Gravidát és menj 2 havonta fodrászhoz. Ha rendbe teszi a hajadat a fodrász nem fog hullani.

2 gyermekes anyuka

2009. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szedek Elevitet, (fent írtam, hogy még miket), és pont most kellett mennem vágatni a hajamból, mert azt vettem észre, hogy nagyon kiszáradt, és eltöredezett. Gondolom ezt is a babavárás miatt lehet.
2009. júl. 5. 09:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hullott az első időben,de megállt,már nem hullik jó ideje.Bízok benne,nálatok is így lesz.


35h

2009. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az enyém is hullik,pedig már 17+6 hetes vagyok.a védőnő azt mondta,hogy hormonális a dolog.a fodrászom pedig azt,hogy nem látszik,hogy kopaszodnék.
2009. júl. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. júl. 6. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!