Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az "Első 5 km-em" edzéstervet...

Az "Első 5 km-em" edzéstervet betartva és ügyelve az étkezésre, a 6. hét végére lehet fogyásra számítani? A pihenőnapokon tornáznék.

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 20. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ajánlok neked is valamit: ne használj ilyen tömeggyártott edzéstervet szabd nyugodtan testre. Heti egy pihenőd mindenképp legyen, és, hogy biztosra menj a fogyásnál vezess naplót a bevitt kalóriákról.
2011. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztosan. Én csak az elejét csináltam, de nagyon jó! Lehet, hogy tömeggyártott, de sokkal jobb annál, hogy "elmegyek futni, aztán ha elfáradok, abbahagyom". Egy héten belül éreztem, hogy fittebb vagyok, bár én eléggé el voltam tunyulva, így jó kis izomlázakat okozott, szóval még csak nem is tornáztam :)

Mindneképp ajánlom, hogy próbáld ki, tök jó csinálni :)

2011. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szeintem viszont jó kis edzésterv. Bár én még csak a 2. hetet kezdem. Mielőtt nekiálltam kb 3 hetet csak tornáztam, h. valamicskét javuljon az állóképességem, mert ha egyből elkezdtem volna, első nap feladtam volna.


Én 160cm/80kg vagyok. (88-ról indultam saccra két hónapja).


Én úgy csinálom, h. mindegyik napot addig ismétlem, amíg jól nem megy, nem szúr a szivem, oldalam, tüdőm tőle.

2011. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lemaradt:):


E mellett én minden nap tornázom nagyjából, 30-40 percet. Eddig bevált.


Sok sikert Neked.

2011. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ma én is elkezdem az edzést.
2011. jún. 20. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ezzel kezdtem. Nagyon jó. Régebben 500 méter után majd meghaltam. Azóta már simán futok egy szuszra 6-7 km-et és élvezem. Sok sikert!
2011. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!