Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmennétek még ekkora...

Ti elmennétek még ekkora pocakkal wellnessezni? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 19. 11:59
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
35 hetes vagyok
2012. jún. 19. 12:00
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
persze, csak nem túl messzire. Élvezd ki, hogy még bent van a baba és kényeztesd magad!
2012. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Konkréten milyen wellness szolgáltatásokat használnál?
2012. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

Én nem mennék, nekem 36 hetesen vissza kellett tartani a szülést, egy előzőleg problémamentes terhesség után, majd 37. héten sürgősségi császárom lett. Ilyenkor már annyira minden perces az ember... Ráadásul medencék kilőve (legalább is engem a férjem nem engedett, ő az orvosom is), erős napsütés szintén, a benti programok nekem nem annyira jönnek be.


Másrészt meg a wellnessben én pl. az esti vacsikat, sétákat is imádom, és én ekkora hassal ezeket már nem élveztem volna. (Kb. ugyanígy néztem ki, nagyon hasonló testalkatunk van, és a pocim is ilyen irreális méretű volt, a 60-as derekam 130-as lett a végére...)


De ez csak az én véleményem, te tudod.

2012. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Konkrétan - bocs.
2012. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mi takarna a wellness? Szaunába érthetően nem mennék, de medencébe, ha minden ok, akkor igen. Mire vagy pontosan kíváncsi?
2012. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől is függ, szerintem:


-Nyílik-e a méhszáj? Mert ha igen, akkor fürdeni ugyse lehet (nálam ez is közrejátszik, hogy nem megyek)


-A helyen van-e olyan masszőr, aki kismamákat is szokott maszírozni? Mert, ha nincs, akkor én a masszázst is kihagynám, mert ekkora pocival nem tudsz hason feküdni és vannak a háton, talpon olyan pontok melyek stimulálásával beindulhat a szülés.


-A szaunát bírod-e vagyis a terhesség alatt voltál-e többször szaunázni? Mert ha nem, akkor azt is passzolnod kellene, mert rosszul lehetsz tőle (nem is tudsom, hogy egyáltalán lehet e terhesség alatt szaunázni)


-Ezeken kívül milyen egyéb dolgot lehetne a wellness részeként csinálni? (azokon a helyeken ahol mi voltunk érgebben ott csak szauna park, gőzkabinok, masszázsok, különböző medencék voltak)

2012. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én nem mennék medencékbe, szülés előtt kinek kell egy fertőzés. Bár én hajlamos vagyok elkapni ezeket azonnal...
2012. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
szaunát?! én szerintem nem csak miatta, de a baba miatt se lehetne
2012. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

Én mennék, jó, nekem a hasam még sokkal kisebb, de azért elmentem a múlt héten a férjemmel.

Semmilyen wellness szolgáltatást nem vettem igénybe, csak élveztem a hegyi levegőt, a kitűnő kajákat, a pihenést és főleg azt, hogy csak mi hárman egymásra figyelve lehettünk:-)

2012. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!