Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmennétek még ekkora...

Ti elmennétek még ekkora pocakkal wellnessezni? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 19. 11:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Dokim azt mondta egészségügyileg semmi akadálya hogy menjek. Arra lennék kíváncsi, hogy lehet e még élvezni ekkora pocakkal a medencézést, meg úgy az egészet. Nekem is az lenne a legfontosabb hogy többet legyünk a párommal kettesben(hármasban). Meg nem e lenne ciki ekkora pocival bikiniben? szauna eszembe se jutott, masszázs jól jönne
2012. jún. 19. 12:16
 12/20 anonim ***** válasza:
41%
De, ciki ekkora pocakkal bikiniben. Szerintem. Nyugodtan lepontozhattok. Én nem mennék.
2012. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem lenne-e!
2012. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Ha nem is megy rá más:-) szerintem ne törődj a többi vendéggel, ha a doki engedi, csak vigyázz ott magad és engedd el kicsit magad a szülés előtt. Én nem medencéznék mondjuk csak combközépig, a masszázst meg pláne nem, mert ha képzetlen a masszőr, beindíthatja a szülést, de miért ne pihenhetnél teljes ellátással a férjeddel még egyet?
2012. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%
MOndjuk értelme nincs sok sajnos. Szauna kizárva, 35 fokos vízben ücsörgés kizárva, pezsgőfürdő kizárva, úszás kizárva (legalábbis nem sokan bírják már ilyenkor), masszázs beindíthatja a szülést tehát kizárva.....sétálni, fagyizni itthon is lehet, ennél sokkal több nem marad :) Max picit besétálsz a vízbe és ennyi.
2012. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem mennék. 35 fok van, ilyenkor már nehezen mozog az ember, könnyen fárad, a wellnes-ben meg már nem sok lehetőséged van, amit kihasználhatsz (korábban írták).


A bikini terhesen nem ciki. 25 hetesen voltam nyaralni és felvettem a bikinit, ha nem voltam vízben egy kendőt tekertem magam köré.


Szerintem hűvös szoba,olvasás, alkoholmentes mojito, tv-zés, este fagyizás, vacsora a pároddal.

2012. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

en elmennek. Vegulis sok ideig ez talan az utolso lehetoseg,hogy kettesben legyetek,a baba szuletese utan sokaig nem lesz ilyenekre lehetosegetek/energiatok. Mi is nemreg voltunk,bar nalam a wellness kimerult abban,hogy furodtem es ketszer kaptam masszazst is. Nagyon jol esett,semmi bajom nem lett a furdestol sem.. Az meg,hogy ciki ekkora hassal,abszolut badarsag. En buszken teszem ki a pocakom,mert egy kis eletet hordok a szivem alatt es igenis nem akarom,sot nem is tudom eltakarni,ahogy Te sem. Erezzetek jol magatokat!

36 hkm

2012. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha a dokid nem ellenzi menj csak nyugodtan. Bikini abszolút nem ciki, nincs rajtad felesleg, csak nagy a pocakod, azt meg nem kell szégyellni. Azért a kiskönyved mindenképp vidd magaddal, és tudjátok, hogy hol a kórház! Jó kikapcsolódást! :)
2012. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ki az a szernecsétlen majom aki 15. választ egészen 0-ig szavazta le? Te gyökér, tán terhesen szaunázol, vagy ülcs a 35 fokos vízben? Komolyan nem értem a nőket........leírtam hogy nincs szerintem értelme mert ami a lényeg, amiért a wellnessbe kifizet egy valag pénzt, azt úgysem tudja kiélvezni mert veszélyes, valaki meg nyomkodja sárga földig a piros kezet? Lepontozókám, te veszélyeztetnéd a magzatodat a szaunáért talán? Tényleg nincs rád más szó, csak az hogy GYÖKÉR.
2012. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én ekkora pocival biztos nem mennék sehova, nehogy bármi történjen. De a Te dolgod- attól Te még elmehetsz.

További jó pocakosodást és könnyű szülést neked!!

2012. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!