Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, hogy álltok a...

Kismamák, hogy álltok a kávézással?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Muszáj reggel bedobnom egy bögre tejeskávét, hogy estére ne görcsöljön be a fejem. Na meg a vérnyomásomnak sem árt, múlt héten 105/70 volt.
2009. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem birtam kávézni (hányingerem lett tőle), úgyhogy csak teáztam terhesség jórésze alatt (1 normál bögre Lipton 1 nap). A legvégén tudtam megint tejeskávét inni, de csak délután.
2009. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kathrin01 ***** válasza:

Szia.

A terhes kiskönyvben az van írva, hogy napi egy kávé megengedett, de nem szabad túlzásba vinni. Én most álltam át a koffeinmentesre, mert nem tudok lemondani róla.

2009. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanannyit iszom mint előtte 3X1. Na jó nem egy egészet mert én alapesetben is egy normál adag kávé harmadát ittam meg egyszerre jó sok tejjel és most is így teszek. Így végül is egy kávét iszom egy nap csak háromszorra.
2009. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én terhesség előtt sem kávézhattam rendszeresen, mert magas volt a vérnyomásom. Most ezügyben minden rendben, de azért néha én is megkívánok egy kávét persze jó sok tejjel és tejszínhabbal! :) Ennyi talán még nem árt...
2009. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én rengeteg kávét megittam a terhességem előtt,de mióta babát várok,valahogy nem esik jól.Néha megkívánom,van hogy napokig iszom megint,de általában 3-4 napnál ez sem tart tovább.

Ja és olyankor is általában napi egy

2009. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzik a kávé, de csak minden másnap iszom. Egyik nap kakaó, másik nap tejes kávé. Így az érzés megmarad, mintha minden nap kávéznék! :-)
2009. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!