Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22-23 hetes kismamik mennyit...

22-23 hetes kismamik mennyit esztek egy nap és miket?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazából én nem sokat változtattam az étrendemen, csak annyiban, hogy egészséges ételeket próbálok enni. Reggelire teljes kiőrlésű kenyér vajjal, sonkával, paradicsommal, hozzá tea vagy kakaó. Tízóraival joghurt, gyümölcs vagy valamin keksz, sajnos mostanában nem nagyon tudok megállni 1 győriédesnél :D Ebédre valami szárnyas husi salátával vagy főzelék és leves. Uzsira egy szendvics, mindig ami épp akad. Vacsira pedig kőrözöttet, rántottát, salit vagy hasonlókat szoktam enni. Inni pedig ásványvíz, gyümölcslé. A legnehezebb nekem a káros dolgokat volt nehéz abbahagyni. A terhesség előtt megittam napi 2-3doboz energiaitalt, simán megettem vacsira bármilyen nehéz ételt, kihagytam étkezéseket, stb. Na erről volt nehéz leszokni :D

22+3 hetes kismama

2012. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj most még jobban aggódom,mert én fele annyit eszek mint Te Kedves válaszoló.


Mások mennyit esznek?

2012. jún. 27. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Én keveset. Pedig 25 hetesek vagyunk már.


Reggeli kalács, pirítós, néha rántotta.Ezt olyan 10ig bezárólag. Tízórai nincs, ebéd ha a férjem hazajön- fél 3környékén. Levest is mindig csinálok (imádjuk), hús, főzelék, zöldségek minden megy nálunk. Aztán olyan 6, fél 7 kor vacsi. Mondjuk kőrözött, vagy sima szendvics, de rengeteg zöldséget eszek meg sajtot mert imádom. Lényegében ugyanazt eszem csak valahogy kevesebbet. Nem bírok nagy adagokat enni.


25+3hkm

2012. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Elfelejtettem mondani, hogy a ebéd és vacsi között irdatlan menyniségű gyümölcsöt vágok be :D Barack, eper, ribizli, dinnye..... :)

2012. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom 21 héttel még beleférek? :D

Én annyit tutira mondhatok, hogy a hányós korszak után igaz visszajött az étvágyam, de így sem eszek annyit, mint a terhességem előtt.. Most hogy így belegondolok... Nem is emlékszem mit ettem ma.. de nem sokat. :D Amúgy én mindíg megpróbálok inkább reggel többet enni, mondjuk tejterméket gyümölcsöket, kenyeret. Aztán délben valami nem nehéz főtt ételt, hogy ne aludjak el utána.. :D Vacsira pedig (mindenképpen 8 előtt) valami nasit.. esetleg salátát vagy ilyesmit.. :)

mellesleg megpróbálok nemsokat hízni! :D

21 hetes km

2012. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is rengeteg gyümölcsöt eszem és tejet iszom,zöldség is jöhet,de a főtt étel nem megy.

Nem kivánom.

2012. jún. 27. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!