Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Húszonéves kismamik, köztetek...

Húszonéves kismamik, köztetek is van. Olyan akinek az édesanyja nem " lelkesedik", h unokâja lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20éves vagyok, 12 hetes terhes. Mikor édesanyàmnak elmondtam sìrv fakadt, nem.kiabâlt velem, de nem értette, nem akarta elfogadni,h én megtartom picit. leakart beszélni ròla és olyanokat mondott,h ő az én helyembe elvetetné. most màr azért érdeklődik,h mi volt a vizsgâlaton és segìtett is màr baba ügyében, de ùgy èrzem,h nem fogja elfogadni picit, félek h nem fogja szeretni. Hozzâ teszem.h nem édesanyàmékkal lakom, lassan 1 éve.
2012. jún. 28. 15:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 voltam, amikor várandós lettem, mondjuk 17-18 éves korom óta párommal élek, a kapcsoltunk nagyon jó anyukámmal! Eleinte nem is kérdezett róla semmit, nem érdekelte, nem szólt miatta, de látszatra nem rajongott érte! Azóta betöltöttem a 24-et, anya alig várja már, jön azzal, hogy fel fogja szoktatni, mi a helyzet, jönne velem mindenhova, mindig telefonál, hogy hogy vagyok... Párom szerint attól ijedt meg, hogy nagymama lesz, és ez megöregíti! Teszem hozzá, 44 éves!

38+6 hkm

2012. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 voltam, mikor teherbe estem. Anyu nagyon örült neki, apám meg azt mondta, hogy: "Minek nektek még gyerek?!" Nem lelkesedett, soha nem kérdezte, hogy mi újság. Amikor a 23. szülinapom volt, akkor már tudott neki neki örülni, azóta meg egyenesen imádja az ő kis szeme fényét. :) 9 hós a kicsi.
2012. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Apukam 48 eves,en 21. Hat,mit is mondhatnek.. Nem ugrott ki a borebol oromeben :) anyukammal regota nem tartom a kapcsolatot,szoltam neki,hogy nagymami lesz,de erre sem reagalt,igy anyus oldalrol nem tudok nyilatkozni. Apu nehezen fogadta,tele volt ketsegekkel,hogy meg olyan fiatalok vagyunk (parom 26), de aztan beletorodott a helyzetbe es azota ugy latom lelkesebb. Kaptunk tole es a felesegetol babacuccokat,jatekokat.. Kerdezgeti mennyit mocorog az unokaja,amikor pedig mondtam,hogy fiucska lesz,akkor is gratulalt es annyit mondott:hurra,ferfiuralom :) az elso ot honap volt nehez az elfogadas szempontjabol,most mar sokkal konnyebb. Szerintem a te anyudnak is csak ido kell,hogy feldolgozza. Ha meg mar ott lesz veletek a baba,akkor plane nem hiszem,hogy rideg marad!

minden jot Neked!

28 hkm

2012. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém is teljesen kiakadt.Én 20 éves voltam,férjezett.Azt mondta,Ő még túl fiatal a nagymamasághoz(43 éves volt),és ő is felvetette,hogy elvetetné(azért szerintem ez elég durva).Na,köszi.Ennek 20 éve,lassan 40 éves leszek,és 27 hetes terhes.Most is ki volt akadva-63 éves-mondván,jaj,Ő imád dolgozni,és nem lesz energiája mindkettőre.4 évvel ezelőtt született a 2. gyerekünk,hasonló sületlen dolgokat mondott akkor is.Azt tudni kell,hogy soha nem kérjük meg arra,vigyázzon a gyerkőcre-régen se tettük-mégis úgy aggódik,mintha neki szülném a kicsit.Különben szereti az unokáit-már a pocakomban lévővel is megbarátkozott-de soha az életben nem fog megváltozni(legalább is az enyém).Mindig mindent problémaként él meg,és aggódik,hogy mi lesz.Szóval sok erőt!
2012. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Ja,Apukám mindegyiknek nagyon örült/örül,és Apósomék is majd kiugranak a bőrükből.
2012. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Csak remélni tudom,h ha meg lesz a picùr, pozitìvan fog édesanyám hozzáállni, és most tényleg csak időre van.szüksége,h megbékéljen a gondolattal,h nagymama lesz.! Boldog Babavàràst kìvànok Mindenkinek! :)
2012. jún. 28. 15:39
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Várd csak ki a végét :))

Ő lesz az a nagymama,akinél jobban senki az ég adta világon senki nem szereti jobban a gyereket.Imádni fogja és a szeme fénye lesz.Csak most az van,hogy nagyon hideg zuhanyként érte a dolog.

Az én esetem a következő:42 éves volt édesanyám,de én már 25,tehát benne voltam a kórban,amikor a gyerek már nyugodtan jöhet,és egy stabil párkapcsolattal.Bejelentettük a baba érkezését és rosszul lett.Nem akarta elhinni,még olyan is kicsúszott a száján,hogy,ha már jön,hát már nincs amit csinálni,nagyon el akarta halogatni.Aztán megszületett a lányom és Ő a mama "GYÖNGYSZEMJE,CSILLAGJA,GYÉMÁNTOSA"meg sorolhatnám napestig,a mindene!Imádja és a haja szála se görbülhet a kislánynak,ha anyu a közelben van.Mindent szabad,neki,az sem baj ha éppen a lisztel a frissen takarított lakásban játszik,hadd csinálja ha élvezi,és ketten hahótázva nevetnek.

Most nem lelkesedik,majd ezután,ha kell a csillagos eget is le fogja hozni az unokának,csak várj amíg megszületik.

2012. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsò! Köszönöm a biztatò szavakat, kicsit beis könnyeztem miközben olvastam. Bizom benne, h imâdni fogja a picit, és azzal győzködöm magam, h na majd ha màr megszületik minden màs lesz, és végre édesanyàm is velem együtt örül majd. konkrétan azt is mondta h oda ne vigyem majd a babàt hozzà.... :(
2012. jún. 28. 15:46
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Anyukám engem 19évesen szült,én 21évesen,tehát 40évesen lett nagymama!:))) Nagyon örült neki.

Most 33éves vagyok,és azóta még 2gyerekem született,a legkisebb 2éves.


Ha az első lányom követi a "hagyományokat" akkor anyukám 60éves kora körül dédi lesz!:-)

2012. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Szia!Én 23-at töltöm októberben és anya mindennap elmondja,hogy alig várja,hogy szétcsókolhassa az unokáját,apa mikor meglát sír örömében...szerintem ebbe a körülmények is szerepet játszanak azért...Én több mint egy éve élek boldog párkapcsolatban,családom imádja a párom és most költözünk a közös házunkba,párom 35 éves komoyl ,jó munkahelyünk van!Sok boldogságot kívánok minden kismaminak:))
2012. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!