Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Húszonéves kismamik, köztetek...

Húszonéves kismamik, köztetek is van. Olyan akinek az édesanyja nem " lelkesedik", h unokâja lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20éves vagyok, 12 hetes terhes. Mikor édesanyàmnak elmondtam sìrv fakadt, nem.kiabâlt velem, de nem értette, nem akarta elfogadni,h én megtartom picit. leakart beszélni ròla és olyanokat mondott,h ő az én helyembe elvetetné. most màr azért érdeklődik,h mi volt a vizsgâlaton és segìtett is màr baba ügyében, de ùgy èrzem,h nem fogja elfogadni picit, félek h nem fogja szeretni. Hozzâ teszem.h nem édesanyàmékkal lakom, lassan 1 éve.
2012. jún. 28. 15:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

20 évesen lettem terhes, anyukám engem 22 évesen szült.Mikor meghallotta, hogy jön a baba, szó szerint így mondta:" Mindjárt elszállok örömömben!" Kint sepregetett az udvaron mikor elmondtam és nagyon fújt a szél, így jött össze ez a mondat.Nálunk mindenki várta a pici fiunkat.Azóta is imádják.Anyósomék fura emberek, alig keresik a kicsit,de a szüleim nagyon szeretik a kicsit és megy vissza fele is ez az érzés.

Hidd el imádni fogják nagyon, de sok szülő ilyenkor még azt látja,hogy az ő gyermeke, még milyen "kicsi", tudjátok az én egyetlen kicsi gyermekem.De hát már felnőttünk :):)

2012. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nálunk anyós játszotta ezt. Ő 20 évesen szülte a páromat, de, hogy őt idézzem "nem értem, minek akarod tönkretenni a fiam életet, főleg ilyen korán!". Én 25 voltam, párom 28.


Szerintem azért van mert úgy érzi, hogy öregszik. Idén lesz 50, teljesen ki van borulva, megtiltotta hogy felköszöntsük, nem lesz ajándék, nem lesz ebéd, semmi. Tisztára belebolondul :-(

2012. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Atroposz ***** válasza:
22 éves leszek szeptemberben 4 hónapos babám van.Anyu sírt örömében (38 éves) szóval ő is fiatalon szült,nevelőfaterom is örül az unokának férjemmel is jól kijönnek (35 éves).
2012. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kedves 19:00! Sajnàlom, h ìgy àll hozzà anyôsod, nem is èrtem, h mondhatott ilyet... Remélem jobbra fordul a helyzeted az anyòsoddal. Szerencsère én anyòsom tàmogat, jòl fogadta a hìrt!
2012. jún. 28. 19:28
 15/20 A kérdező kommentje:
Kedves Atroposz! örülö, h nàlatok minden rendben a szülökkel, és, h pozitìvan àllbak a picihez! :)
2012. jún. 28. 19:29
 16/20 A kérdező kommentje:
örülök* állnak* Bocsânat a helyesírási hibàkért, telefonròl írok...
2012. jún. 28. 19:32
 17/20 anonim ***** válasza:
Anyum engem 21 evesen szult,en kozel 20 evesen szultem az elso unokajat,nem orult egyaltalan,amikor megtudta,igaz 1 evben ha 1x talalkozunk,akkor eljatszik meg vigyorog a kisfiammal. mondjuk nekem eleve nincs jo kapcsolatom az anyammal,igaz rossz sem,csak olyan,mintha nem is lennek egymasnak. szoval engem nem erintett melyen a velemenye.
2012. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, és konkrétan azt se tudom, hogy mikor és hogyan mondjam el anyámnak a hírt. Még itthon lakom, a páromat ki nem állhatják, hozzánk nem is jöhet. Mikor mondtam, hogy nekem majd egyszer akkor is tőle lesz gyerekem, akkor nekem is azt mondta anya, hogy ha ennyi eszem van, akkor ő nem bánja, de akkor szedjem a cuccom, és kezdjek a párommal külön életet, ide ne hozzam egyiküket se. Ha tőle van, nem lesz rá kíváncsi. :( El se merem mondani, mert tuti azt akarnák, hogy azonnal vetessem el.
2012. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Kicsit utólag,de írok,ha nem gond!

19 éves vagyok és hát az én anyukám sem örült a nagy hírnek amikor bejelentettem!Rögtön azzal jött hogy "ugye még nem késő???"Én meg néztem bambán hogy mire nem késő???????Majd kibökte hogy hát elvetetni!Na akkor kiborult a bili nálam!!!!Megkérdeztem hogy tönkre akarja tenni az életem?Meg hogy ne lehessen soha többé gyerekem...15 hetes koromig nem tudta elfogadni,és utána mint derült égből a villámcsapás elkezdett megint közeledni felém és majdnemhogy kibökte hogy bocsánat...Mostanra úgy örül a kisonoka jövetelére hogy csak na....25 hkm vagyok és már tervezgeti hogy majd nála alszik a picur,meg hogy majd viszi fagyizni,meg stb,stb....Nagyon boldog vagyok mostmár én is,és hát persze nyugodtabb is,mert nincs feszkó!Bocsi hogy egy kicsit hosszúra sikerült! Üdv és boldog babavárást,babázást!

2012. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsò! Sajnos nàlam is ìgy indult mint nâlad, h anyukâm egyből elakarta,h vetessem. én is mondtam neki,h mian ha nm.lehet többet babàm?!... Nem rég voltam ât nâla, és mutattam neki a mai utrahangos képet a piciről, nézegette de nem.szòlt semmit, majd apukámnak.is mutogattam, megnézte majd mosolygott, nézegette vagy 10percen àt! :) örültem, ùgy érzem lassan megbékélnek! :) Boldog Babavàràst! :)
2012. jún. 29. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!