Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismamik hogy vagytok?

8 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Hányás, hányinger, gyomorfájdalom, étvágytalanság van az én listámon... :( :) És a pocak is erősebben feszül, mint az előző terhességnél.


11 hós anyukája és 8 hkm


2012. jún. 29. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
én még csak 4-5 hetes vagyok derékfájás ésingerlékenység
2012. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a 6. hét végén vagyok, de olyan hányingerem van napok óta, hogy alig bírom ki. Gyomorsavam nagyon sok van, hányni még szerencsére nem hányok. Én sem bírok szinte semmit enni, így a pirítós kenyérrel, háztartási keksszel és almával próbálkozom. Múlt héten még semmi bajom nem volt és erre a hétre pedig már majdnem minden terhességi tünet előjött. :)
2012. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

7+5hkm émelygek, fáradt vagyok és fájnak vagy égnek a cicijeim. A hányással szerencsére már leálltam de néha nem sok választ el tőle. Az egész napot át tudnám aludni, de mivel van egy 21hónaposom, nem tehetem! :D

A pocak nekem is érdekes, ugyanis ha lehajolok vagy kicsit kitekeredve fekszek akkor nagyon feszít! Az előzőnél ilyen korán még semmi ilyet nem tapasztaltam. Hm... ki tudja miért van így.

2012. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!