Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindennapos házimunka ilyen...

Mindennapos házimunka ilyen korban beinduthatja a szülést? Gondolok itt porszivozás, feltörlés, portalanitás, vasalás, hajolgatás, fözés. Ezeket hetente 3x, a fözés csak a mindennapos.33hkm

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom,h nem. 39. hétig mindennap felporszívóztam, hajolgattam, vasaltam , le a játszira a nagyobbal stb. és semmi. Még 40. héten se. DE azért ne hajtsd meg magadat!
2012. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor jo. Csak mindig ugy bekeményedek utána ,de a házat sem hanyagolhatom el. De azért odafigyelek,még ráér a babuci böven.
2012. jún. 29. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:

nem - én ilyen korban kifestettem még a lakást, mert a férjem nem tudta, sokat dolgozott és féltem, hogy félkész gyerekszobába-lakásba érkezik a picur

túlhordtam 10 nappal

2012. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha keményedik, azért pihenj le kicsit, mert olyankor nem jó az oxigénellátás, mert az erek is összeszűkülnek. Normál esetben nem indulhat be, 2-3 naponta én is neki esek a lakásnak, bár én már tényleg azért, hogy hátha, de nem. Főzni ebben a melegben nem főzök, meghalnék, nem megszülnék.

40 hkm

2012. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!