Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti csináltok 30-sok hetesen...

Ti csináltok 30-sok hetesen álló házimunkát, mint pl. vasalás, vagy inkább "hanyagoljátok"?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 19:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
Persze,csak már nem állómunkaként, hanem a nagyobb részét ülve.-a párom ingben dolgozik, tehát nem is hanyagolhatnám a vasalást.
2012. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%
Én végig csináltam,de a vasalás csak ülve ment,(nagyon nagy hasam volt)!
2012. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
én nem értem, hogy lehet ülve vasalni?
2012. ápr. 19. 19:31
 4/66 anonim ***** válasza:
100%
Én is ülve vasaltam.Egyébként úgy lehet,hogy a vasalódeszkát a legalacsonyabb fokozatra teszed,ráülsz egy székre pl. és vasalsz:)
2012. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
Van ilyen magasabb székem, olyasmi,mint egy bárszék,azon ülök, a vasalódeszkát pedig leengedem alacsonyabbra. Persze kényelmesebb állva és egy két darab még megy is,de ha több van,ahhoz már ülök.
2012. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:

Én is ülve vasaltam:)


De a többi házimunkát is el kellett végezni, így szőnyeget pucoltam, bútorokat mostam:)

2012. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 agleh ***** válasza:

Persze meg kell csinálni nem egyszerre, hanem részletkbe, nyilván ha nem menne a párom elvégezné, de ameddig bírom ,miért ne. Hétvégén például ablakot pucoltam.

37 hkm

2012. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
59%
Én ugyan még nem vagyok 30-sok hetes, de a mostoha anyukám még a 40. hétig is sikálta a kádat és ugyanúgy végezte a házimunkát! Igaz, ő Szlovákiából jött, nagyon szívós! :-) Nyáron egész nap a tűző napon kapálta a krumplit amikor mindenki más már rég kidőlt... :-)
2012. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
24%

Én hanyagolom. Nem vagyok mártír típus, szeretem magam és a babám annyira, hogy ne hősködjek.

Pihenek, mert szükségem van rá. A vasalás ráér, mosogatni az uram segít be, mert nem férek oda, hajolgatni nem fogok, mert egészséges babát akarok időre szülni és nem idő előtt. Stb.


Megvetem a hősöket, mert veszélyeztetik a gyereküket.

(ez a véleményem és nem sértegetlek, ne értsd félre!!!!)

2012. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:

9es vagyok még mindig:

jut eszembe, van itthon már 3 gyerekem, tehát nem lazsálok. De megtanultam fontossági sorrendet felállítani.

2012. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!